Oferta edukacyjna

Praca

Firma Galileusz Świdnik poszukuje nauczycieli lub osób z wykształceniem kierunkowym i ze znajomością podstawy programowej do prowadzenia zajęć z matematyki, fizyki, biologii, chemii, geografii, informatyki, j. polskiego, j. obcych na poziomie rozszerzonym (zakres liceum).

Zatrudnimy też osobę (najlepiej studentkę lub studenta kierunków nauk ścisłych) do prowadzenia warsztatow edukacyjnych z przyrody (doświadczenia z fizyki, chemii i biologii) dla dzieci w wieku 3-12 lat.

CV proszę przesyłać na adres: swidnik@galileusz.com.pl.

Jesteśmy zainteresowani tylko osobami o wyjątkowych zdolnościach w przekazywaniu wiedzy, zrównoważonych, lubiących dzieci i młodzież oraz posiadających ogromną wiedzę w swojej dziedzinie.

 

Administratorem Danych Osobowych jest  Firma Galileusz Świdnik, Centrum Edukacji Renata Konefał, ul. gen. L. Okulickiego 8D, 21-040 Świdnik

 

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

 

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

 

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

 

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

 

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Firmę Galileusz Świdnik, Centrum Edukacji Renata Konefał, ul. gen. L. Okulickiego 8D, 21-040 Świdnik na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Firmę Galileusz Świdnik, Centrum Edukacji Renata Konefał, ul. gen. L. Okulickiego 8D, 21-040 Świdnik na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Opinie o Galileusz

Galileusz

bardzo fajne zajęciapolecam5
, 2016-03-01
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Świdnik, #kurs maturalny Świdnik, #sprawdzian w ósmej klasie Świdnik, #matematyka Świdnik, #fizyka Świdnik, #chemia Świdnik, #biologia Świdnik, #język angielski Świdnik, #język polski Świdnik, #warsztaty naukowe dla dzieci Świdnik, #kursy Świdnik

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się Zapłać za zajęcia