Aktualności
Aktualności


Kursy dla ósmoklasistów

dodano: 29/09/2019 o 20:57

Zapraszamy ósmoklasistów do zapisów na kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty:
- kurs z języka polskiego w poniedziałki o godz. 16.00 (lub 16.30)
- kurs z języka angielskiego we wtorki o 16.30

- kurs z matematyki - w soboty o godz. 10.00.
Kursy uwzględniają najnowsze wymagania określone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele.
Można też zapisać się na korepetycje indywidualne.
Zapisy pod nr tel. 609 625 670, on-line http://www.galileusz.com.pl/swidnik/zapisy.html , mailowo: swidnik@galileusz.com.pl lub osobiście w oddziale. Koszt za październik 180 zł (za 6 godzin).
Wszystkie zajęcia odbywają się w Centrum Edukacji Galileusz Świdnik ul. gen. L. Okulickiego 8D w Świdniku.Trwają zapisy na korepetycje, kursy maturalne, ósmoklasisty, korepetycje i warsztaty w roku szkolnym 2019/2020

dodano: 16/09/2019 o 11:02

Kurs maturalny trwający jeden rok

Kurs adresowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 będą zdawać maturę.
Zakres materiału w ramach zajęć przygotowujących do tego egzaminu uwzględnia najnowsze wymagania określone przez Centrelną Komisję Egzaminacyjną, a zajęcia prowadzone są ze wszystkich przedmiotów.
 
Kurs maturalny trwający dwa lata

Kurs ten jest adresowany do uczniów obecnych klas drugich, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą zdawać maturę. Od uczestników kursu nie jest wymagana żadna wiedza z przedmiotu, który chcą zdawać na maturze na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Nie ma znaczenia na jakim poziomie są prowadzone zajęcia w szkole i czy dany przedmiot w ogóle jest prowadzony (np jesteśmy na profilu matematyczno - fizycznym, a chcemy zdawać biologię lub geografię). Szczególnie zapraszamy uczniów ambitnych, którzy chcą studiować na najlepszych uczelniach w kraju, na kierunkach medycznych, technicznych, biznesowych i prawniczych.

Kurs przygotowujący do egzaminu w 8. klasie

język polski

matematyka

język obcy (angielski, niemiecki)

Kursy uwzgledniają najnowsze wymagania określone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Korepetycje

Zajęcia indywidualne i w małych grupach w formie korepetycji dla uczniów szkół podstawowych, średnich i wyższych ze wszystkich przedmiotów. Prosimy o rezerwację terminów zajęć zaraz po otrzymaniu planów lekcji tel. 609 625 670.

Kurs szybkiego czytania i zapamiętywania.

 

Warsztaty naukowe dla dzieci w ramach Galileusz Junior

Zajęcia rozwijające zdolności przyrodnicze oparte o proste doświadczenia - warsztaty młodych odkrywców, warsztaty z informatyki, warsztaty z matematyki, zajęcia z języka angielskiego, kurs szybkiego czytania i zapamiętywania.

Profesjonalna opieka nad rozwojem naukowym dziecka w wieku 6-12 lat  (odrabianie lekcji, przygotowanie do klasówek i sprawdzianów, rozwijanie zainteresowań).

 

Wszystkie zajęcia odbywają się w Świdniku ul. gen. L. Okulickiego 8D.

Zapisy trwają. Ilość miejsc ograniczona.
Minimalna ilość osób, by kurs się odbył - to 3 osoby.
Korepetycje indywidualne - terminy do uzgodnienia.

Na zajęcia można zapisać się mailowo: swidnik@galileusz.com.pl ,on-line , telefonicznie: 609 625 670 lub osobiście w oddziale Galileusz Świdnik u. gen. L. Okulickiego 8D.Zapraszamy dzieci w piątki o 16.30 na warsztaty naukowe z przyrody

dodano: 08/08/2019 o 14:43

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat na warsztaty naukowe z przyrody, to autorskie warsztaty rozwijające zdolności przyrodnicze (chemia, fizyka, biologia). Większość eksperymentów młody naukowiec wykonuje sam, pod opieką nauczyciela. Najbliższe warsztaty będą  w piątek 24. stycznia o 16.30. Na tych zajęciach poznamy działanie "zegara jodowego", dwutlenku węgla, napięcia powierzchniowego i zaobserwujemy znikający styropian oraz ciężką wodę i lekki lód. Serdecznie zapraszamy!
Przyjmujemy zapisy telefoniczne (tel. 609 625 670), mailowe : swidnik@galileusz.com.pl lub osobiste w oddziale (w godz. od 9.00 do 17.00) najlepiej do czwartku 23. stycznia.
Koszt 35 zł za jedne zajęcia lub 120 zł za 4 warsztaty.Zapraszamy dzieci w wieku 8-14 lat na warsztaty z informatyki we wtorek 21. stycznia o 16.30 (grupa średniozaawansowana), w czwartek 23. stycznia o 16.30 (grupa początkująca) i w sobotę 25. stycznia o 9.00 (grupa zaawansowana)

dodano: 27/06/2019 o 13:23

Zapraszamy na warsztaty informatyczne dzieci w wieku 8 - 11 lat do grupy początkującej (gr. 3 w  czwartki o 16.30) i 10-12 lat do grupy średniozaawansowanej (gr. 2 w poniedziałki o 16.30) oraz 10-14 lat do grupy zaawansowanej (gr. 1 w co drugą sobotę o godz. 9.00).  Na zajęciach poznamy podstawy programowania obiektowego. Grupa podstawowa poznaje programowanie w formie blokowej – Scratch (proste narzędzie umożliwiające stawianie pierwszych kroków programisty). Uczniów z większymi aspiracjami zapraszamy do grupy zaawansowanej – w czasie zajęć uczymy się pisania prostych programów (np.: kalkulator, wyliczanie ilości dni od daty urodzin lub program kodujący tekst). W czasie zajęć zaawansowanych poznajemy i wykorzystujemy narzędzia, które są używane w firmach programistycznych. W grupie zaawansowanej poznajemy tajniki tworzenia stron internetowych (HTML i CSS) oraz języki programowania Java i C++. Jeśli chcecie Państwo by wasze dziecko nauczyło się:

programowania obiektowego

 

tworzenia stron internetowych i serwisów

 

tworzenia własnych gier i aplikacji

 

poznało tajniki testowania software

 

poznało dobre praktyki w pisaniu kodu

 

poznało darmowe narzędzia programistyczne

Zapraszamy do kontaktu!
Przyjmujemy zapisy telefoniczne (tel. 609 625 670), mailowe lub osobiste w oddziale (w godz. od 9.00 do 16.00).
Koszt zajęć (za 60 min.) - 35 zł od osoby lub 30 zł (za 60 min.) przy płatności z góry za cały miesiąc. Zajęcia raz na dwa tygodnie po 2 godziny (miesięczny koszt to 120 lub 180 zł) - 1. grupa i raz na tydzień 1 godzina - grupy 2. i 3.

Warsztaty też będą w czasie wakacji.

Zobacz dotychczasowe projekty naszych uczniów: link

 

 Obszar działania: Świdnik, Mełgiew, Łęczna, Trawniki, MilejówGalileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2016-03-01
bardzo fajne zajęciapolecamOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:
#korepetycje Świdnik, #kurs maturalny Świdnik, #sprawdzian w ósmej klasie Świdnik, #matematyka Świdnik, #fizyka Świdnik, #chemia Świdnik, #biologia Świdnik, #język angielski Świdnik, #język polski Świdnik, #warsztaty naukowe dla dzieci Świdnik, #kursy Świdnik
Zapisz się on-line Zapłać za zajęcia