Aktualności
Aktualności


dodano: 06/07/2021 o 09:43

Nie poszło Ci na maturze i szukasz pomocy? Zadzwoń! tel. 609 625 670

Pomożemy Ci przygotować się do egzaminu poprawkowego.Zapisy na rok szkolny 2021/2022

dodano: 28/05/2021 o 12:42

Rozpoczęły się zapisy na koreptycje indywidualne oraz grupowe, przygotowanie do egzaminów maturalnych i sprawdzianu w ósmej klasie na rok szkolny 2021/2022.

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie 609 625 670, osobiście lub onlineZapraszamy na zajęcia w Galileuszu Świdnik online lub w oddziale

dodano: 19/11/2020 o 20:43

Zapraszamy na zajęcia online lub w oddziale - korepetycje indywidualne z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, język polski, język angielski, język hiszpański, historia, warsztaty z informatyki i warsztaty z przyrody.

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie 609 625 670, osobiście lub online

Na zajęciach w oddziale przestrzegamy zaleceń sanitarnych.

Zajęcia odbywają się w Centrum Edukacji Galileusz Świdnik w Świdniku przy ul. gen. L. Okulickiego 8DGALILEUSZ NAJLEPSZĄ SIECIĄ EDUKACYJNĄ W POLSCE

dodano: 19/11/2020 o 20:38
Galileusz, największa w kraju sieć wsparcia Uczniów w nauce i rozwoju, jest również najlepsza:) Zostaliśmy wyróżnieni przez Komisję Europejską w ramach programu Promoting Enterprise prestiżową nagrodą European Enterprise Award 2020 w kategorii Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci i Młodzieży w Polsce.
 
Poniżej publikujemy pełne tłumaczenie treści listu, który został złożony na ręce właściciela marki Galileusz, Leszka Lewandowskiego.
 
"W pierwszym zdaniu i przede wszystkim pragnę wyazić nadzieję, że zarówno Ty jak i cały Zespół Galileusza pozostajecie w dobrym zdrowiu.
W ślad za Twoją wcześniejszą akceptacją naszej nominacji do nagrody European Enterprise Award 2020, kapituła sędziowska podjęła decyzję a ja cieszę się, że mogę podzielić się jej wynikami.
Ostatnie miesiące przyniosły znaczące wyzwania, w obliczu których stanęły firmy na całym świecie, dlatego też z niezwykłą przyjemnością informuję, iż Galileusz został uhonorowany nagrodą:
Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci i Młodzieży - Polska
Galileusz, podobnie jak wszyscy nasi zwycięzcy, wykazał się doskonałością i zaangażowaniem w tym ciężkim czasie i będziemy dumni wspierając Was w promocji z możliwie najlepszą dla Was korzyścią."Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2016-03-01
bardzo fajne zajęciapolecamOcena: 5
Dodaj opinię
#korepetycje Świdnik, #kurs maturalny Świdnik, #sprawdzian w ósmej klasie Świdnik, #matematyka Świdnik, #fizyka Świdnik, #chemia Świdnik, #biologia Świdnik, #język angielski Świdnik, #język polski Świdnik, #warsztaty naukowe dla dzieci Świdnik, #kursy Świdnik
Zapisz się on-line Zapłać za zajęcia