Aktualności
Aktualności


Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021

dodano: 15/06/2020 o 14:58

Rozpoczęły się zapisy na koreptycje indywidualne oraz grupowe, przygotowanie do egzaminów maturalnych i sprawdzianu w ósmej klasie.

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie 609 625 670, osobiście lub online

 Zajęcia online

dodano: 17/03/2020 o 12:04

Zapraszamy na zajęcia online za pomocą komunikatorów Google Meet, Skype  lub Zoom (w formie rozmowy wideo). Wymagany sprzęt do lekcji online to: laptop, tablet lub komputer (z kamerą, głośnikiem i mikrofonem) z dostępem do internetu. Można zapisać się na matematykę, fizykę, chemię, język polski, język angielski, język hiszpański oraz na warsztaty z informatyki. Zadzwoń tel. 609 625 670.

 Materiały do nauki w domu

dodano: 17/03/2020 o 12:01

Matura próbna z Galileuszem z matematyki na poziomie podstawowym- Sprawdź swoją wiedzę Arkusz, Odpowiedzi 
Matura próbna z Galileuszem z matematyki na poziomie rozszerzonym- Sprawdź swoją wiedzę Arkusz, Odpowiedzi 
Matura próbna z Galileuszem z j. polskiego na poziomie podstawowym- Sprawdź swoją wiedzę Arkusz, Odpowiedzi Próbny test ósmoklasisty z Galileuszem z matematyki- Sprawdź swoją wiedzę Arkusz, Odpowiedzi
Próbny test ósmoklasisty z Galileuszem z j. polskiego- Sprawdź swoją wiedzę Arkusz, Odpowiedzi
Próbny test ósmoklasisty z Galileuszem z j. angielskiego- Sprawdź swoją wiedzę Arkusz, Odpowiedzi 

Największa baza arkuszy maturalnych i do sprawdzianu w ósmej klasie - Sprawdź Zapraszamy dzieci w czwartki o 17.00 na warsztaty naukowe z przyrody

dodano: 27/01/2020 o 11:00

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat na warsztaty naukowe z przyrody, to autorskie warsztaty rozwijające zdolności przyrodnicze (chemia, fizyka, biologia). Większość eksperymentów młody naukowiec wykonuje sam, pod opieką nauczyciela. Najbliższe warsztaty będą  w czwartek 16. lipca o 17.00. Na tych zajęciach zajmiemy się ciekawymi doświadczeniami fizycznymi, poznamy zjawisko odrzutu, zaobserwujemy balon utrzymujący szklanki, zrobimy optyczny eksperyment i jeszcze kilka chemicznych doświadczeń. Serdecznie zapraszamy! Kontynuujemy zajęcia w czasie wakacji, jesli będą chętni.
Przyjmujemy zapisy telefoniczne (tel. 609 625 670), mailowe : swidnik@galileusz.com.pl lub osobiste w oddziale (w godz. od 9.00 do 16.00) najlepiej do środy 15.lipca.
Koszt 35 zł za jedne zajęcia lub 90 zł za 3 warsztaty w lipcu. Na zajęciach przestrzegamy zaleceń sanitarnych.Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2016-03-01
bardzo fajne zajęciapolecamOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:
#korepetycje Świdnik, #kurs maturalny Świdnik, #sprawdzian w ósmej klasie Świdnik, #matematyka Świdnik, #fizyka Świdnik, #chemia Świdnik, #biologia Świdnik, #język angielski Świdnik, #język polski Świdnik, #warsztaty naukowe dla dzieci Świdnik, #kursy Świdnik
Zapisz się on-line Zapłać za zajęcia