Aktualności
Aktualności


Zapraszamy na zajęcia w Galileuszu Świdnik online lub w oddziale

dodano: 19/11/2020 o 20:43

Zapraszamy na zajęcia online lub w oddziale - korepetycje indywidualne z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, język polski, język angielski, język hiszpański, historia, warsztaty z informatyki i warsztaty z przyrody.

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie 609 625 670, osobiście lub online

Na zajęciach w oddziale przestrzegamy zaleceń sanitarnych.

Zajęcia odbywają się w Centrum Edukacji Galileusz Świdnik w Świdniku przy ul. gen. L. Okulickiego 8DGALILEUSZ NAJLEPSZĄ SIECIĄ EDUKACYJNĄ W POLSCE

dodano: 19/11/2020 o 20:38
Galileusz, największa w kraju sieć wsparcia Uczniów w nauce i rozwoju, jest również najlepsza:) Zostaliśmy wyróżnieni przez Komisję Europejską w ramach programu Promoting Enterprise prestiżową nagrodą European Enterprise Award 2020 w kategorii Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci i Młodzieży w Polsce.
 
Poniżej publikujemy pełne tłumaczenie treści listu, który został złożony na ręce właściciela marki Galileusz, Leszka Lewandowskiego.
 
"W pierwszym zdaniu i przede wszystkim pragnę wyazić nadzieję, że zarówno Ty jak i cały Zespół Galileusza pozostajecie w dobrym zdrowiu.
W ślad za Twoją wcześniejszą akceptacją naszej nominacji do nagrody European Enterprise Award 2020, kapituła sędziowska podjęła decyzję a ja cieszę się, że mogę podzielić się jej wynikami.
Ostatnie miesiące przyniosły znaczące wyzwania, w obliczu których stanęły firmy na całym świecie, dlatego też z niezwykłą przyjemnością informuję, iż Galileusz został uhonorowany nagrodą:
Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci i Młodzieży - Polska
Galileusz, podobnie jak wszyscy nasi zwycięzcy, wykazał się doskonałością i zaangażowaniem w tym ciężkim czasie i będziemy dumni wspierając Was w promocji z możliwie najlepszą dla Was korzyścią."Zapisy na korepetycje, kursy, warsztaty w roku szkolnym 2020/21

dodano: 03/09/2020 o 17:29

Rozpoczęły się zapisy na koreptycje indywidualne oraz grupowe, przygotowanie do egzaminów maturalnych i sprawdzianu w ósmej klasie.

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie 609 625 670, osobiście lub onlineZasady bezpieczeństwa

dodano: 12/08/2020 o 09:36

 

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w firmie Galileusz Świdnik w czasie pandemii COVID-19

 

 • Obowiązek mycia rąk zaraz po wejściu do firmy

 • W poczekalni uczniowie oraz rodzice muszą mieć założone maseczki

 • Uczeń może zdjąć maseczkę dopiero, gdy zajmie swoje miejsce przy biurku

 • Przy ławce może siedzieć tylko jedna osoba

 • W czasie zajęć odstęp pomiędzy uczniami wynosi co najmniej 1.5m

 • Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką- jak najszybciej wyrzucić chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce

 • Jeżeli jest to możliwe, powinno stosować się jednorazowe kubki oraz sztućce

 • Jeżeli dziecko ma gorączkę lub objawy przeziębienia nie powinno pojawiać się na zajęciach

 • Nauczyciel prowadzi w miarę możliwości zajęcia przy tablicy

 • Po zakończeniu swoich zajęć, osoba prowadząca dezynfekuje rzeczy, które dotykała np. pisaki, komputery, urządzenia wielofunkcyjne oraz blaty stołu

 • Placówka Galileusz zapewnia płyn do dezynfekcji rąk oraz kosze z zamknięciem w każdym pomieszczeniu

 • Firma jest zdezynfekowana przynajmniej dwa razy w ciągu dnia

 • Pomieszczenia są często wietrzoneGalileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2016-03-01
bardzo fajne zajęciapolecamOcena: 5
Dodaj opinię
#korepetycje Świdnik, #kurs maturalny Świdnik, #sprawdzian w ósmej klasie Świdnik, #matematyka Świdnik, #fizyka Świdnik, #chemia Świdnik, #biologia Świdnik, #język angielski Świdnik, #język polski Świdnik, #warsztaty naukowe dla dzieci Świdnik, #kursy Świdnik
Zapisz się on-line Zapłać za zajęcia