Poniedziałek

 

  Sala A   Sala B   Sala C
8:00          
9:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00 16:30 Galileusz Junior - matematyka        Język polski - korepetycje
17:00  17:30 Galileusz Junior - informatyka - gr.II   Język polski - korepetycje    
18:00     Język polski - korepetycje    
19:00          
20:00          
21:00          
           

 

Wtorek

 

  Sala A   Sala B   Sala C
 13.00          
14:00          
           
15:00          
15:30      Chemia- korepetycje    
16:00          
16:30      Chemia- korepetycje    
17:00          
17:30          
18:00          
19:00          
           
20:00          
           
           

 

Środa

 

  Sala A   Sala B   Sala C
8:00          
9:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:30 Język polski - korepetycje    16:00 Matematyka - korepetycje    Chemia - korepetycje
16:30 Warsztaty z robotyki    17:00 Matematyka - korepetycje     Chemia - korepetycje
17:30          
18:00          
19:00          
20:00          
21:00          
           

 

Czwartek

  Sala A   Sala B   Sala C
8:00      Historia - korepetycje    
9:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  Fizyka - korepetycje    16:30 Galileusz Junior - informatyka gr. 4    
17:00  Fizyka - korepetycje        
18:00  Matematyka - korepetycje        
19:00          
20:00          
21:00          
           

 

Piątek

 

  Sala A   Sala B   Sala C
8:00          
9:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  Kurs rysunku i malarstwa (do 17:30)     Matematyka - korepetycje   Chemia - korepetycje
17:00       Matematyka - korepetycje   Galileusz junior - warsztaty z przyrody
18:00  Biologia - korepetycje     Matematyka - korepetycje    
19:00          
20:00          
21:00          
           

 

Sobota

 

  Sala A   Sala B   Sala C
8:00  Matematyka - korepetycje
       Język polski - korepetycje
9:00  Fizyka - korepetycje   Galileusz Junior-informatyka-I    Język hiszpański - korepetycje
10:00  Matematyka - kurs 8-klasistów   Galileusz Junior-informatyka-I    Język angielski - korepetycje
11:00  Matematyka - kurs 8-klasistów        Język angielski - korepetycje
12:00  Matematyka - korepetycje        
13:00  Matematyka - korepetycje        
14:00          
15:00          
16:00          
17:00          
18:00          
19:00          
20:00          
21:00          
           

 

Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2016-03-01
bardzo fajne zajęciapolecamOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:
#korepetycje Świdnik, #kurs maturalny Świdnik, #sprawdzian w ósmej klasie Świdnik, #matematyka Świdnik, #fizyka Świdnik, #chemia Świdnik, #biologia Świdnik, #język angielski Świdnik, #język polski Świdnik, #warsztaty naukowe dla dzieci Świdnik, #kursy Świdnik
Zapisz się on-line Zapłać za zajęcia