Oferta edukacyjnaWarsztaty z informatyki

dodano: 06/09/2023 o 21:18
Warsztaty z informatyki
Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty informatyczne w poniedziałki o 17.30 do grupy zaawansowanej, we wtorki o 17:30 do początkującej, a w piatki o 17:30 do grupy średnio zaawansowanej. Na zajęciach grupa podstawowa poznaje programowanie w formie blokowej – Scratch (proste narzędzie umożliwiające stawianie pierwszych kroków programisty). Uczniów z większymi aspiracjami zapraszamy do grupy średnio zaawansowanej – w czasie zajęć nauczymy się pisania prostych programów (np.: kalkulator, wyliczanie ilości dni od daty urodzin lub program kodujący tekst) - tworzymy nową grupę. W czasie zajęć zaawansowanych poznajemy i wykorzystujemy narzędzia, które są używane w firmach programistycznych. W grupie zaawansowanej poznajemy tajniki tworzenia stron internetowych (HTML i CSS) oraz języki programowania Java i C++.
Zbieramy zapisy. Zapraszamy do kontaktu tel.: 609 625 670, można zapisać się też mailowo (swidnik@galileusz.com.pl), online https://www.galileusz.com.pl/swidnik/zapisy.html lub osobiście w oddziale Galileusz Świdnik.

Opinie o Galileusz

Galileusz

bardzo fajne zajęciapolecam5
, 2016-03-01
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Świdnik, #kurs maturalny Świdnik, #sprawdzian w ósmej klasie Świdnik, #matematyka Świdnik, #fizyka Świdnik, #chemia Świdnik, #biologia Świdnik, #język angielski Świdnik, #język polski Świdnik, #warsztaty naukowe dla dzieci Świdnik, #kursy Świdnik

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się Zapłać za zajęcia