Oferta edukacyjna

Nasza kadra

kadra
Pani Jolanta - Język niemiecki

Język niemiecki to i zawód i pasja, zna też język rosyjski. Jest nauczycielem, lektorem i tłumaczem. To absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ostatni rok szkolny 2022/23 spędziła w Niemczech ucząc języka rosyjskiego i języka niemieckiego jako ojczystego, a także współpracowała przy projektach edukacyjnych. Od 25 lat przygotowuje skutecznie młodzież do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz uczy osoby dorosłe języka specjalistycznego. Czas wolny przeznacza na modę, taiji, taniec z wachlarzem bojowym.
kadra
Pan Jakub - Język angielski

Jest entuzjastycznym i doświadczonym lektorem angielskiego, z doświadczeniami jako korepetytor, nauczyciel w szkole podstawowej i w szkołach prywatnych. Zawsze jest gotowy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczniami. W swoich lekcjach wykorzystuje różnorodne metody i materiały dydaktyczne od gier językowych po multimedia, aby pomóc uczniom w nauce języka angielskiego w sposób ciekawy i angażujący.
kadra
Pani Karina - Język polski

W zawodzie nauczyciela już ponad dwadzieścia lat. Od 2005 roku - polonistka w szkole podstawowej. Aktywny egzaminator egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Wieloletni wychowawca i organizator szkolnych wydarzeń. Zainteresowania: prawo oświatowe, podróże, paralotniarstwo.
kadra
Pan Krzysztof - Matematyka

Nazywam się Krzysztof, mam 23 lata. Jestem absolwentem Technikum Elektrycznego w Białymstoku. Ukończyłem kierunek elektronik. Obecnie jestem studentem 4 roku na Politechnice Białostockiej o profilu automatyka i robotyka. W wolnym czasie chętnie poznaję nowe technologie i uprawiam różne sporty. Od 2 lat regularnie udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Matematyka jest moją pasją i z chęcią przekazuję zdobytą dotychczas wiedzę innym.
kadra
Pani Anna - Chemia

Jestem studentką 4 roku kierunku lekarskiego, maturę z chemii zdałam na 93%. Korepetycji udzielam od 3 lat, co pozwala mi na dzielenie się swoją pasją i doświadczeniem. W pracy z uczniami skupiam się głównie na tym, aby zrozumieli i zapamiętali jak najwięcej informacji, niżeli uczyli się ich na pamięć. Poza pasją do chemii w wolnym czasie uwielbiam podróżować oraz czytać książki psychologiczne.
kadra
Pani Izabela - Chemia

Ukończyłam studia II stopnia na Wydziale Chemii Uniwersytetu w Białymstoku z dyplomem honorowym. Dodatkowo otrzymałam stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku. Od pięciu lat zasiadałam w Zarządzie Koła Naukowego Chemików „Pozyton” i uczestniczyłam w organizacji i prowadzeniu pokazów chemicznych dla uczniów i przedszkolaków. Brałam udział w ogólnopolskich konferencjach naukowych. Od trzech lat udzielam prywatnie korepetycji, pomagam zarówno podciągnąć się z bieżącego materiału, jak i przygotowywałam uczniów do egzaminu maturalnego. Uwielbiam wycieczki rowerowe, granie w siatkówkę, gotowanie, literaturę pod każdą postacią oraz szczególnie - kulturę japońską i koreańską.
kadra
Pani Katarzyna - język rosyjski

Nazywam się Katarzyna Pochodziło. Jestem nauczycielką języka polskiego i rosyjskiego. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Obecnie pracuję jako nauczyciel języka polskiego dla cudzoziemców. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych z języka polskiego i rosyjskiego na poziomie podstawowym, a także zaawansowanym. Pomogę przygotować się do matury, egzaminu na Kartę Polaka oraz egzaminu B1. Umiem znaleźć podejście do każdego ucznia. Moją największą motywacją jest szybko przyswajana wiedza moich uczniów oraz osiągnięte przez nich sukcesy. Poza pracą interesuję się florystyką, analizą tendencji modowych, czytaniem książek, handmade, gotowaniem.
kadra
Pan Olaf - matematyka

Nazywam się Olaf, jestem absolwentem III LO w Białymstoku. Aktualnie studiuję na kierunku architektury na Politechnice Wrocławskiej. Maturę z matematyki rozszerzonej zdałem na 92%. Sama matematyka jest moją pasją, rozwiązywanie zadań czy pomaganie innym zrozumieć te zadania sprawia mi radość. Poza tym, w wolnym czasie rozwijam się sportowo i artystycznie.
kadra
Pan Jakub - matematyka

Mam 27 lat. Ukończyłem ekonomiczne studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku. Matematyka jest moją pasją, maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 92%. Uważam, że każdy jest w stanie się nauczyć matematyki, jeśli rozwiąże odpowiednią ilość zadań oraz pozna techniki potrzebne do ich rozwiązania, co też postaram się przekazać. W wolnym czasie lubię poczytać literaturę fantasy, wycieczki rowerowe oraz grę w szachy.
kadra
Pani Natalia - język polski

Jestem polonistką i od kilku lat pomagam w przygotowaniach do lekcji, egzaminu 8-klasisty oraz matury na wszystkich poziomach z języka polskiego. Na moich zajęciach nie zabraknie przyjaznej atmosfery, wiedzy i trików, które ułatwią naukę. Dodatkowo studiuję na dwóch kierunkach: filologia polska nauczycielska oraz logopedia z fonoaudiologią.

Opinie o Galileusz

Galileusz

Polecam zajęcia z chemii z panią Izabelą - bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, dzięki czemu sprawdziany w szkole nie są juz problemem. Najlepsze zajęcia z chemii!5
, 2024-01-06
Galileusz

Bardzo lubię zajęcia z matematyki w Galileuszu. Teraz lepiej sobie radzę w szkole.Polecam zajęcia w Galileuszu!5
, 2024-01-06
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Białystok, #kurs maturalny Białystok, #sprawdzian w ósmej klasie Białystok, #matematyka Białystok, #fizyka Białystok, #chemia Białystok, #biologia Białystok, #język angielski Białystok, #język polski Białystok, #kursy Białystok

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się