Oferta edukacyjna

Klasy jak w szkole

Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty zajęć dedykowanych uczniom klas pierwszych liceum z rozszerzoną matematyką, fizyką lub chemią.

Nasze lekcje odbywają się w małych grupach raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Materiał, który omawiamy, jest zgodny z podstawą programową i będzie wyprzedzać tematykę poruszaną w szkole o około tydzień. Dzięki temu uczniowie będą ze spokojem podchodzić do klasówek.

Dlaczego warto skorzystać z naszych zajęć? Pomagamy nadrobić zaległości i lepiej zrozumieć obowiązujący materiał. W szkołach średnich o profilach rozszerzonych wymagania są bardzo wysokie, a wiedza zdobyta w szkole podstawowej, zwłaszcza z matematyki, fizyki i chemii, może okazać się niewystarczająca do poradzenia sobie z bieżącym materiałem.

Jeśli Twoje dziecko planuje wybrać profil z rozszerzoną matematyką, chemią lub fizyką w przyszłości, proponujemy również zajęcia  dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej. Nasze lekcje są stworzone specjalnie dla tych uczniów, którzy obawiają się, czy będą w stanie sprostać tym przedmiotom w liceum.

Daj swojemu dziecku solidne podstawy i przygotuj je do sukcesu na przyszłej ścieżce edukacyjnej. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij mu wsparcie, jakiego potrzebuje.

 

Na zajęcia można zapisać się online,  mailowobialystok@galileusz.com.pl, telefonicznie 725 906 630 lub w siedzibie firmy Galileusz w Hotelu Turkus, al. Jana Pawła II 54, lok. 3 (niski parter).

Opinie o Galileusz

Galileusz

Polecam zajęcia z chemii z panią Izabelą - bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, dzięki czemu sprawdziany w szkole nie są juz problemem. Najlepsze zajęcia z chemii!5
, 2024-01-06
Galileusz

Bardzo lubię zajęcia z matematyki w Galileuszu. Teraz lepiej sobie radzę w szkole.Polecam zajęcia w Galileuszu!5
, 2024-01-06
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Białystok, #kurs maturalny Białystok, #sprawdzian w ósmej klasie Białystok, #matematyka Białystok, #fizyka Białystok, #chemia Białystok, #biologia Białystok, #język angielski Białystok, #język polski Białystok, #kursy Białystok

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się