Oferta edukacyjnaJęzyki obce

 Język angielski

 

 

NOWOŚĆ!! GALILEUSZ FAMILY!

Są to spotkania, podczas których równocześnie uczą się dorośli i dzieci. Można zacząć od podstaw i uczestniczyć razem z dzieckiem na jednych zajęciach. Zabawa i nauka w jednym. To świetna okazja do spędzenia kreatywnie czasu razem z dzieckiem!

 

GALILEUSZ JUNIOR

Są to spotkania, podczas których pociechy uczą się w radosnej atmosferze, dzięki czemu angielski staje się łatwy a rozmowa swobodna. Dzieci realizują program dostosowany do poziomu grupy (4-8 osób), równolegle rozwijając swoje umiejętności językowe, zagadnienia gramatyczne, leksykalne oraz sprawności językowe tj. słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie. Zajęcia odbywają się z użyciem multimediów, licznych materiałów dodatkowych, uczą, bawią i rozwijają kreatywność naszych dzieci. A to wszystko przy akompaniamencie wpadających w ucho angielskich piosenek. Gwarantujemy lekcje, które będą przyjemnością a nie obowiązkiem!

 

GALILEUSZ EXAM

Kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty, oraz do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia odbywają się indywidualnie, oraz w grupach. Kurs prowadzi osoba z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, będąca jednocześnie certyfikowanym egzaminatorem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

egzamin ósmoklasisty

egzamin maturalny

 

GALILEUSZ ADULT & ADULT BUSINESS

Kursy indywidualne, grupowe dla młodzieży i dorosłych. Słuchacze realizują program zajęć dostosowany do poziomu grupy lub potrzeb indywidualnych, równolegle rozwijając swoje umiejętności językowe, zagadnienia gramatyczne, leksykalne oraz sprawności językowe tj. słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie. Zajęcia poprzedza test poziomujący.

 

GALILEUSZ PREMIUM

Kursy przygotowujące do studiów oraz egzaminów międzynarodowych na najlepsze uczelnie na świecie. Oprócz przygotowania merytorycznego z j. angielskiego pomagamy w procesie rekrutacyjnym, tzn. informujemy kiedy i gdzie trzeba składać odpowiednie dokumenty oraz zdawać egzaminy.

 

Oferujemy również kursy z języka niemieckiego i rosyjskiego.

 

Opinie o Galileusz

Galileusz

Polecam zajęcia z chemii z panią Izabelą - bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, dzięki czemu sprawdziany w szkole nie są juz problemem. Najlepsze zajęcia z chemii!5
, 2024-01-06
Galileusz

Bardzo lubię zajęcia z matematyki w Galileuszu. Teraz lepiej sobie radzę w szkole.Polecam zajęcia w Galileuszu!5
, 2024-01-06
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Białystok, #kurs maturalny Białystok, #sprawdzian w ósmej klasie Białystok, #matematyka Białystok, #fizyka Białystok, #chemia Białystok, #biologia Białystok, #język angielski Białystok, #język polski Białystok, #kursy Białystok

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się