Oferta edukacyjna

Praca

Drodzy nauczyciele. 
 
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że uczeń w naszej firmie jest klientem , i w związku z tym musimy zapewnić mu odpowiedni poziom obsługi.  
 
Zajęcia proszę prowadzić w sposób spokojny i zrównoważony . Nie należy irytować się tym, że uczeń nie zna jakiegoś problemu lub nie może go zrozumieć, ponieważ właśnie z tego powodu jest naszym klientem. Proszę również nie używać popularnych u nauczycieli sformułowań, typu „to już powinno być w poprzedniej klasie” lecz wyjaśnić dany problem. Na pierwszym spotkaniu zajęć indywidualnych lub w małych grupkach, np. 2-3 osoby proszę zaproponować uczniom coś do picia i samodzielnie je przygotować a następnie podać. 
Warto przy tej okazji zaprosić ucznia do kącika gastronomicznego, aby w przyszłości już sam sobie przygotowywał herbatę czy kawę przed zajęciami. Jeżeli liczba uczniów jest większa niż 4 osoby to prosimy, żeby samodzielnie  od pierwszego spotkania przygotowywali sobie coś do picia, ponieważ zajęłoby to nam zbyt wiele czasu.  
 
Każde zajęcia niezależnie od tego czy mają formę korepetycji czy kursu powinny zakończyć się zadaniem pracy domowej związanej z tym, co było przerabiane. Na następnym spotkaniu prosimy zawsze odnieść się do tej pracy domowej i rozwiązać razem z uczniem lub grupą te zadania, z którymi był problem.  
Prosimy zadań nie dyktować lecz je skserować lub podać numery zadań, jeżeli uczeń takim zbiorem dysponuje. Prosimy w pełni wykorzystywać czas na zajęcia tzn. nie spóźniać się na nie, nie opowiadać historii z własnego życia, nie przeprowadzać zajęć organizacyjnych. Ponieważ pomiędzy zajęciami nie ma żadnych przerw prosimy o opuszczenie sali dokładnie o pełnej godzinie i pozostawienie jej w stanie pozwalającym kolejnej osobie zacząć następne zajęcia (ścieranie tablicy, sprzątanie stołu, zabieranie kubków i talerzyków i zanoszenie je w odpowiednie miejsce np. kuchnia, łazienka).  
 
Uczniowie nie mają obowiązku kupowania żadnych zbiorów zadań, ponieważ materiały mają w cenie. 
Wszystkie zajęcia przygotowujące do egzaminu tzn. kurs maturalny, gimnazjalny, musi zakończyć się egzaminem wewnętrznym wyglądającym jak egzamin właściwy. W drugim miesiącu zajęć przygotowujących do danego kursu prosimy uczniom wręczyć segregatory, do których będą wpinać materiały, które przygotowujecie na zajęcia. Materiały muszą być w wersji papierowej i są to Państwa własne materiały edukacyjne (można korzystać z materiałów znajdujących się w strefie nauczyciela, które są do Państwa dyspozycji). 
 
Wszystkie zajęcia, które prowadzicie muszą być ciekawe dla uczniów, ponieważ w innym przypadku będą rezygnować z lekcji. Proszę używać prostego języka oraz zaczynać od problemów mniej zaawansowanych, bo często uczniowie nie znają podstaw. Wszystkie zajęcia muszą być szyte na miarę tzn. jeżeli przygotowujemy do matury to wcześniej sprawdzamy jaki zakres materiału obowiązuje na dany rok, jeżeli przygotowujemy do klasówki, to skupiamy się tylko na tym itd.  
 
Na zajęciach uczniowie mogą mieć wyjęte telefony komórkowe, ale nie mogą rozmawiać przez nie w czasie zajęć. 
Ponieważ mają dostęp do kącika gastronomicznego mogą w czasie zajęć pić kawę i herbatę a jeśli są głodni spożywać posiłki. 
Prosimy nie zwracać uwagi na ubiór uczniów, ponieważ nie jest to dla nas istotne. Uczniowie muszą czuć się u nas w firmie swobodnie a wszystkie zajęcia powinny być bezstresowe, czyli nie bierzemy na siłę ucznia do tablicy i nie robimy sprawdzianu z ocenami. Jedynym momentem, w którym sprawdzamy wiedzę jest egzamin wewnętrzny. Odstępstwa od tej reguły może mieć miejsce w przypadku kiedy widzimy, że grupa uczniów całkowicie nie przygotowuje się do zajęć, wtedy mogą Państwo robić krótkie sprawdziany. 
 
Prosimy korzystać z wielu zbiorów zadań i z różnych pozycji książkowych, ponieważ nie ma jednej dobrej książki i jednego dobrego zbioru. 
 
Większość informacji, które Państwu podałem jest dla Państwa zapewne oczywiste, bo skoro ten list do Was dotarł, to nie jesteście osobami przypadkowymi, a Wasze kwalifikacje oraz osobowość spowodowała, że możecie pracować w naszej firmie.  
 

Pozdrawiam serdecznie 
Leszek Lewandowski- właściciel sieci Galileusz. 

Opinie o Galileusz

Galileusz

Bardzo polecam.Super 5
, 2020-11-02
Galileusz

Cieszę się, że jest Galileusz w Wyszkowie. Byłam na dniach otwartych- bardzo mi się podobało. Super miejsce, super klimat !Bardzo fajna placówka5
, 2018-09-13
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Wyszków, #kurs maturalny Wyszków, #sprawdzian w ósmej klasie Wyszków, #matematyka Wyszków, #fizyka Wyszków, #chemia Wyszków, #biologia Wyszków, #język angielski Wyszków, #język polski Wyszków, #warsztaty naukowe dla dzieci Wyszków, #kursy Wyszków

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się on-line