Aktualności
Aktualności


Zajęcia z programowania

dodano: 03/09/2019 o 08:28

https://www.facebook.com/galileuszwyszkow/?ref=bookmarksOferta Galileusz Wyszków 2019/2020

dodano: 03/09/2019 o 08:18

Edukacyjna oferta Centrum Nauki "Galileusz" skupia się na wsparciu uczniów we właściwym i bezstresowym przygotowaniu do sprawdzianu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego. Centrum profesjonalnie przygotowuje w kierunkach wiodących: matematyka, język polski, język angielski, ale w zależności od zapotrzebowania może zorganizować i przeprowadzić kursy także z pozostałych przedmiotów. Przygotowanie do sprawdzianu w VIII klasie w "Galileuszu" będzie obejmowało trzy przedmioty: język polski, matematykę oraz język obcy, a po roku 2022 również przedmiot dodatkowy. 

"Galileusz" to także niezwykłe korepetycje. Zakres materiału obejmuje program szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum oraz uczelni wyższych. Zajęcia mogą być indywidualne lub w małych grupach  (2 - 10 osób). Odbywają się w systemie ciągłym lub dorywczym i trwają 60 minut. Prowadzone są na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z następujących przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, język polski, WOS, historia, język angielski, język niemiecki, j francuski, j rosyjski, informatyka. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów w miłej i partnerskiej atmosferze. Uczniowie mają dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych, napojów ciepłych i zimnych, toalety oraz poczekalni. 

W ofecie Centrum Nauki "Galileusz" znajdują się także zajęcia artystyczne. Zajęcia artystyczne mają na celu rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych oraz manualnych, a także zapewnienie dobrej zabawy. Uczestnictwo w zajęciach kształtuje indywidualne umiejętności. Ze względu na wygodniejsze niż w wielu szkołach warunki i dłuższy czas przeznaczony na wykonanie pracy  proponujemy uczestnikom głębsze poznanie podstaw rysunku i malarstwa oraz tworzenia małych form rzeźbiarskich, dekoracyjnych i użytkowych z elementami florystyki. Uczestnik zajęć zapoznaje się z podstawami kompozycji, rozwija się jego wrażliwość na kolorystykę, kreatywność, harmonię obrazu, wrażliwość na sztukę. Zajęcia artystyczne będą prowadzone dwa razy w miesiącu po 2 godz. Dzieci nie muszą kupować żadnych materiałów. Prace mogą zabierać do domu. Koszt to 30 zł za godz. dwa razy w tygodniu. Wiek od maluszków po 14-latki.

Nowością na wyszkowskim rynku jest terapia ręki. Zapisy poprzez: wyszkow@galileusz.com.pl, pod numerami tel. 690 358 428 - Monika Grzywacz, 514 724 602 - Katarzyna Bednarczyk lub w siedzibie firmy..

Centrum Nauki "Galileusz Wyszków" mieści się w przestronnym lokalu, w nowoczesnym budynku przy ul. Pułtuskiej 114 A na osiedlu Polonez (nad Biurem Podróży "Zapach Wakacji"). Trzy pracownie czekają na pierwszych kursantów. Zajęcia rozpoczynają się już 14 września. Więcej informacji o ofecie znaleźć można na stronie: https://www.galileusz.com.pl/wyszkow/ a także w biurze firmy od poniedziałku do piątku od godz. 14.00, tel. 690 358 428. Zapisy na rok szkolny 2018/19 już ruszyły. Zapisy na rok 2019/2020

dodano: 03/09/2019 o 08:12

 

 

 

Galileusz Wyszków rozpoczyna zapisy na zajęcia z matematyki , języka polskiego, języków obcych do wszystkich klas szkoły podstawowej i szkół średnich. Zbieramy zapisy na Kurs przygotowujący do egzaminu 8 klasisty jak również kurs maturalny z wybranych przedmiotów. Wszystkie informacje pod numerem tel.690 358 428 e-mail wyszkow@galileusz.com.pl lub w siedzibie na ulicy Pułtuskiej 114A .

 

 Matura sierpniowa 2019

dodano: 05/07/2019 o 21:16

                    Serdecznie zapraszamy tegorocznych maturzystów ,absolwentów szkół średnich, którym "coś nie poszło".Zdarza się nawet najlepszym.Mamy jeszcze krótki moment ,aby przerobić kilkanaście arkuszy ,odkryć czego nie pamiętacie ,nauczyć Was tego i gotowe.  Zapraszamy do kontaktu pod num.tel. 690 358 428 ,na fb , wyszkow@galileusz.com.pl           Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-09-13
Cieszę się, że jest Galileusz w Wyszkowie. Byłam na dniach otwartych- bardzo mi się podobało. Super miejsce, super klimat !Bardzo fajna placówkaOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:
#korepetycje Wyszków, #kurs maturalny Wyszków, #sprawdzian w ósmej klasie Wyszków, #matematyka Wyszków, #fizyka Wyszków, #chemia Wyszków, #biologia Wyszków, #język angielski Wyszków, #język polski Wyszków, #warsztaty naukowe dla dzieci Wyszków, #kursy Wyszków
Zapisz się on-line