Praca
Galileusz - praca
 

Firma Galileusz, oddział w Wołominie, obecnie poszukuje nauczycieli lub osób mogących prowadzić zajęcia z  biologii, geografii, WOS-u, historii,

oraz języków obcych na poziomie szkoły średniej z rozszerzeniem (zakres liceum).

 

Poszukujemy również osób mogących uczyć podstaw programowania, języków obcych oraz chętnych do przeprowadzenia cyklu zajęć doswiadczalnych z naszymi najmłodszymi Klientami (dzieci od 6 roku życia).

 

CV proszę przesyłać na adres wolomin@galileusz.com.pl

 

Jesteśmy zainteresowani tylko osobami o wyjątkowych zdolnościach w przekazywaniu wiedzy, zrównoważonych, lubiących młodzież i posiadających ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Osób dla których nauczanie jest pasją. Osób, które w sposób nieszablonowy potrafią przekazać swoją wiedzę, wymagającemu odbiorcy jakim jest młodzież i dzieci. Z ofertą firmy można zapoznać się na naszej stronie www.galileusz.com.pl

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV raz z dopiskiem o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)”

 

Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-10-30
fajnie prowadzone zajęcia a do tego miło i sympatyczniefajne korkiOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line