Aktualności
Aktualności


OGŁOSZENIE - PRACA

dodano: 04/08/2019 o 00:00

FIZYKA I BIOLOGIA

 

Firma Galileusz poszukuje nauczycieli lub osób mogących prowadzić zajęcia z fizyki i biologii na poziomie rozszerzonym (zakres liceum) w miejscowości Wołomin .

CV proszę przesyłać na adres email:  wolomin@galileusz.com.pl

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami o wyjątkowych zdolnościach w przekazywaniu wiedzy, zrównoważonymi, lubiącymi młodzież i posiadającymi ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Przed wysłaniem CV prosimy zapoznać się z ofertą firmy na naszej stronie www.galileusz.com.pl

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z dopiskiem o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AZYMUT Sławomir Orych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
 Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 !

dodano: 31/07/2019 o 00:00

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!


Nabór na rok szkolny 2019/2020 dobiega końca, zostało kilka miejsc na kursy.

Oferujemy zniżki dla uczestników więcej niz jednego kursu, a także dla rodzeństwa!

 

Ilość miejsc ograniczona, zapytaj o szczegóły już dziś: 
tel. 731 46 00 46

e-mail: wolomin@galileusz.com.pl

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie,

Sławomir Orych
Galileusz WołominGalileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-10-30
fajnie prowadzone zajęcia a do tego miło i sympatyczniefajne korkiOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:
#korepetycje Wołomin, #kurs maturalny Wołomin, #sprawdzian w ósmej klasie Wołomin, #matematyka Wołomin, #fizyka Wołomin, #chemia Wołomin, #biologia Wołomin, #język angielski Wołomin, #język polski Wołomin, #warsztaty naukowe dla dzieci Wołomin, #kursy Wołomin
Zapisz się on-line