Korepetycje
korepetycje

Oferujemy zajęcia indywidualne (lub w niewielkich grupach na życzenie klienta) z matematyki, fizyki, chemii, biologii, j. polskiego, j. angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

  •  W celu umówienia spotkania należy zgłosić się na adres mailowy: bialoleka@galileusz.com.pl; zadzwonić na numer 661 727 679, bądź zapisać się przy pomocy naszego formularza "Zapisy na zajęcia".
  •  Tematyka zajęć ustalana jest indywidualnie z uczniem
  •  W przypadku zajęć w niewielkich grupach cena uzależniona jest od ilości osób - (cennik).
  •  Na miejscu dostępne są ciepłe i zimne napoje oraz Wi-Fi.

 

Na konsultacje zapraszamy również studentów mających problemy ze zrozumieniem wymaganego materiału. Tematykę spotkania należy ustalić przy zgłoszeniu. Ceny tych zajęć są takie same jak w przypadku zajęć na każdym innym poziomie szkolnym - (cennik).

 

Więcej informacj pod nr 661 727 679 lub e-mail: bialoleka@galileusz.com.pl

Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-04-27
Moja córka korzystała od października 2017 z zajęć prowadzonych przez firmę Galileusz Białołęka. Lekcje z matematyki i chemii pomogły córce zarówno w osiąganiu bardzo dobrych wyników w szkole jak również w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego. Lekcje z fizyki równiez były przydatne, ale trochę w mniejszym stopniu z uwagi na sposób prowadzenia zajęć bardziej w formie wykłądu niż wspólnej pracy. Bardzo wysoko oceniam współpracę z p. Patrykiem Kisielem - dobra organizacja, komunikatywność, uprzejmość, szybkie reagowanie na zgłaszane prośby lub zmiany.Firma Galileusz Białołęka jest godna polecenia.Ocena: 4
Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-01-17
"Wiem, że wreszcie mam poukładaną wiedzę z matmy" - powiedział mój syn po kursie w Galileuszu. Na kursie miła atmosfera, przystępna cena. Polecam Kursy warte polecenia.Ocena: 5
Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-12-19
miałem lekcje z fizyki, cierpliwie i dokładnie wytłumaczona optyka w liceum.piątka!Ocena: 5
Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line Zapłać za zajęcia