Oferta edukacyjna

Inne zajęcia

 "PISZĘ Z GALILEUSZEM" - warsztaty dla 7-8 klasistów z tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych niezbędnych na egzaminie ósmoklasisty i maturze. 

Warsztat mający na celu doskonalenie pisemnych form wypowiedzi zgodnie z podstawą programową i wymogami CKE na egzaminie ósmoklasisty, m.in. rozprawka, opowiadanie, charakterystyka postaci i inne. Umiejętności i wiedza zdobyte podczas warsztatów będą przydatne także w szkole średniej, gdzie uczniów czeka pisemna matura z języka polskiego. Zajęcia odbywają się cyklicznie w ciągu roku szkolnego, można wybrać dogodny termin zajęć. Cykl 10 spotkań x 120 minut1 raz w tygodniu. Grupy liczą do 6 osób.

ZAPISZ SIĘ         ZADZWOŃ           CENNIK

 

"Piszę z Galileuszem" - warsztaty dla uczniów szkół średnich

Warsztat dla uczniów klas 1-4 szkół średnich mający na celu doskonalenie pisemnych form wypowiedzi zgodnie z podstawą programową i wymogami CKE  m.in. rozprawka, opowiadanie, charakterystyka postaci i inne. Umiejętności i wiedza zdobyte podczas warsztatów będą przydatne w szkole średniej oraz na pisemnej maturze z języka polskiego. Zajęcia odbywają się cyklicznie w ciągu roku szkolnego, można wybrać dogodny termin zajęć. Cykl 10 spotkań x 120 minut1 raz w tygodniu. Grupy liczą do 6 osób.

ZAPISZ SIĘ         ZADZWOŃ           CENNIK

 

Warsztaty z języka angielskiego dla uczniów klas 7-8 oraz szkół średnich

Write it correctly!
Z nami poznasz wszystkie niezbędne formy pisemne i nauczysz się ich używać .
Opis postaci, przedmiotu, ogłoszenie a może wpis na bloga? To nie problem.
Na zajęcia zapraszamy Uczniów klas 1-4 szkół średnich oraz klas 7-8.
 
Be ready! ANG w praktyce
Chcesz poznać edukacyjną część Tiktoka, zagrać w milionerów, pracować w grupie nad escape room’em, uczyć się angielskiego przy piosenkach, a może pisać CV? To zajęcia dla Ciebie!
Na kursie opanujesz nie tylko podstawowe umiejętności takie jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie, ale również nauczysz się swobodnie komunikować po angielsku.
Nauka języka to nie tylko dobre oceny i wiedza teoretyczna! Nauczmy się tego języka w praktyce! Poznajmy to, co pomijane w szkołach, a niezwykle ważne. Na tych zajęciach utrwalisz wiadomości potrzebne do matury, ale również uświadomisz sobie, co tak naprawdę jest istotne w nauce języka obcego!
Zajęcia prowadzone są nie tylko tradycyjnymi metodami, lecz również przy uwzględnieniu dostępnych nowoczesnych narzędzi do nauki języka.
Wszystko po to, żeby nauka była skuteczna i przyjemna.

ZAPISZ SIĘ         ZADZWOŃ           CENNIK

 

Kursy dla uczniów klas I szkół średnich z rozszerzoną matematyką, fizyką lub chemią
 
Na Waszą prośbę od września wprowadzamy nowe zajęcia!
W szkołach średnich o profilach rozszerzonych wymagania są bardzo wysokie, a wiedza zdobyta w szkole podstawowej, zwłaszcza z matematyki, fizyki i chemii, może okazać się niewystarczająca do poradzenia sobie z bieżącym materiałem.
 
Jeśli Twoje dziecko obawia się, czy będzie w stanie sprostać tym przedmiotom w szkole średniej, mamy dla niego idealne rozwiązanie. Nasze lekcje zostały specjalnie stworzone, aby zapewnić uczniom solidne podstawy, wzmocnić ich pewność siebie i zagwarantować sukces!
 
 Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Oto kilka powodów:
- Indywidualne podejście: pracujemy w małych grupach, dzięki czemu nasi nauczyciele będą pracować z uczniami, dostosowując materiał i tempo nauki do ich potrzeb. To pozwoli uczniom zbudować pewność siebie i rozwijać umiejętności w komfortowej atmosferze.
- Solidne podstawy: nasze lekcje skupiają się na budowaniu mocnych podstaw w matematyce, fizyce lub chemii. Odpowiednie zrozumienie podstawowych pojęć jest kluczowe dla sukcesu w tych przedmiotach.
- Przygotowanie do przyszłości: materiał, który omawiamy, jest zgodny z podstawą programową i będzie wyprzedzać tematykę poruszaną w szkole o około tydzień. Nasz kurs pomoże uczniom przygotować się do wymagań szkoły średniej z rozszerzoną matematyką, fizyką lub chemią. Dzięki temu będą mieli większą pewność siebie i będą ze spokojem podchodzić do klasówek.
 
Daj swojemu dziecku solidne podstawy i przygotuj je do sukcesu na przyszłej ścieżce edukacyjnej! Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij mu wsparcie, jakiego potrzebuje. Solidne podstawy i pewność siebie to klucz do sukcesu w edukacji.
 
ZAPISZ SIĘ           ZADZWOŃ           CENNIK
 
 
Zajęcia w małych grupach dla uczniów klas 5-6
 
Zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka polskiego - to właśnie tutaj znajdziecie pomoc i wsparcie, które pozwolą Waszemu dziecku osiągnąć sukces.
Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą w opanowaniu trudnych zagadnień, przygotowaniu do sprawdzianów oraz w zdobyciu pewności siebie.
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:
- Pracujemy w małych grupach, dzięki czemu możemy dostosować materiał i tempo nauki do potrzeb Uczniów. To pozwala Dzieciom budować pewność siebie i rozwijać umiejętności w komfortowej atmosferze.
- Solidne podstawy: nasze lekcje skupiają się na budowaniu mocnych podstaw. Odpowiednie zrozumienie podstawowych pojęć jest kluczowe dla sukcesu w tych przedmiotach.
- Materiał, który omawiamy jest zgodny z podstawą programową i będzie wyprzedzać tematykę poruszaną w szkole o około tydzień, dzięki temu uczniowie będą mieli większą pewność siebie i ze spokojem będą podchodzić do klasówek.
Daj swojemu dziecku solidne podstawy i przygotuj je do sukcesu na ścieżce edukacyjnej! 
 
ZAPISZ SIĘ           ZADZWOŃ           CENNIK
 

7 KLASA KURS ROCZNY - matematyka / język polski

Zapraszamy uczniów 7 klasy szkoły podstawowej na kursy z matematyki oraz języka polskiego, które pomogą doskonalić bieżące umiejętności oraz rozwijać wiedzę z tych przedmiotów. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, dzięki czemu każdy uczestnik ma zapewnioną indywidualną opiekę nauczyciela.

Podczas kursów uczniowie mają okazję ćwiczyć wiele różnorodnych zagadnień z matematyki i języka polskiego oraz przygotować się do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia te pozwolą uczniom na:

 • Doskonalenie umiejętności w zakresie matematyki, w tym m.in. geometrii, algebry, arytmetyki i statystyki.
 • Doskonalenie umiejętności z języka polskiego: gramatyka, słowotwórstwo, pisanie rozprawek, opowiadań i innych form wypowiedzi.
 • Rozwijanie umiejętności analitycznego myślenia i krytycznej oceny wyników.
 • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty poprzez zapoznanie się z jego strukturą i wymaganiami.
 • Zwiększenie pewności siebie w zakresie matematyki / języka polskiego i motywacji do dalszego rozwoju.

Zapraszamy do zapisów, zapewniamy, że zajęcia te będą nie tylko skuteczne, ale także angażujące i przyjemne.

ZAPISZ SIĘ       CENNIK       ZADZWOŃ 

  

Kurs efektywnej nauki czyli uczymy się uczyć

 Jak często mówicie do swojej Pociechy:

 • Siedź spokojnie!
 • Przestań się bujać na krześle!
 • Nie stukaj długopisem!

Dlaczego Dziecko nie potrafi się skupić? Dlaczego nie potrafi zaplanować niekiedy najprostszych zadań? Jak często powtarzasz: 

 • Jutro sprawdzian?! Czemu dopiero teraz o tym mówisz?! Jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę!

A co najgorsze, nawet kiedy Dziecko uczy się, efekty są mierne lub żadne, a my Rodzice wpadamy w popłoch:

 • Tyle się uczyłeś i nic nie pamiętasz!
 • Czytasz to już któryś raz i nic nie rozumiesz!
 • Kiedy w końcu nauczysz się tych słówek na kartkówkę?!
 • Odłóż ten telefon!
 • Wyłącz komputer!
 • Ale masz bałagan!

Takie sytuacje w dzisiejszej rzeczywistości stają się niestety normą. Nasz kurs ma natomiast zapobiec utrwaleniu złych nawyków i pomóc, by nauka była efektywna, znacznie krótsza i o niebo bardziej samodzielna.

 Uczestnicy kursu:

 • nabędą samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
 • rozwiną umiejętność komunikowania się
 • wszelkie zadania będą wykonywać w krótszym czasie z dużo większą efektywnością i dbałością
 • rozwiną wiarę w siebie
 • otrzymają więcej wolnego czasu:)

 Dla kogo?

 • dla Dzieci z klas 4-8

Jaki jest czas trwania?

 • 6 tygodni
 • 2 spotkania tygodniowo

Każdy Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne.   

 

GALI-lekcje ŚWIETLICA EDUKACYJNA 

czyli

uczymy jak sie uczyć!

 a rodzicom pozostawiamy bezstresowy kontakt z dzieckiem:)

Zapraszamy dzieci klas II-VI 

W programie mnóstwo zajęć rozwojowych:

 • odrabianie lekcji z nauką samodzielności w edukacji,
 • nauka technik zapamiętywania
 • warsztaty doświadczalne,
 • zajęcia twórcze (plastyczne, techniczne, artystyczne...),
 • zajęcia ruchowe…,
 • inne w zależności od możliwości i potrzeb dzieci

a to wszystko w atmosferze wspaniałej zabawy połączonej z pełną akceptacją i życzliwością!

Zajęcia trwają maks. 2 godziny dziennie i istnieje możliwośc skorzystania z regularnego wsparcia w formie elastycznych karnetów.

Ponadto do dyspozycji dzieci: przekąski, napoje ciepłe i zimne oraz dostęp do toalety.

 

UWAGA!!! Dla posiadaczy PLOCKARTY 

 • 10% zniżki na GALI - lekcje czyli świetlicę edukacyjną dla uczniów klas II -VI - Pakiet Mieszkańca

 

 

Opinie o Galileusz

Galileusz

Kurs dla ósmoklasistów z panią Natalką Felczak to jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam rok temu. Podczas lekcji jest niesamowicie miła atmosfera, jeśli jesteś osobą która często stresuje się pójściem na korki i tym ze będzie tam oceniany to zapewniam ze nie u Natalki . Wydaje mi się ze każdy po kursie nazwał by ją prędzej przyjaciółką lub starszą koleżanką która we wszystkim świetnie pomoże niż nauczycielką która wykonuje swój zawód tylko dla pieniędzy. Sam Galileusz posiada najlepszą kadrę nauczycieli z którymi współpracuje już 2 rok i wydaje mi się ze nie zakończę jej do końca mojej edukacji❤️ Ps dzięki Natalce zdobyłam na egzaminie 95% i jestem pewna ze gdyby nie te zajęcia to mój wynik wyniósł by max 40% Jestem w 100% pewna ze po zapisaniu się zobaczysz takie same efekty i przestaniesz się stresować lekcjami z nauczycielami Galileusz posiada najlepszą kadrę nauczycieli. Jestem pewna ze będziesz w 100% zadowolony tak jak ja5
, 2022-09-22
Galileusz

Jestem bardzo zaskoczony poziomem nauczania pani Natalii! Świetna nauczycielka j.ang polecam serdecznie.Polecam5
, 2022-09-21
Galileusz

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak pani Natalia potrafi klarownie wytłumaczyć język angielski. Pozdrawiam serdeczniePolecam5
, 2022-09-21
Galileusz

Świetna kadra nauczycielska. Córka zachwycona panią od polskiego i panem od matematyki na kursach 8 klasisy. Pierwsze spotkanie z nauczycielami było dla niej wielkim rozczarowaniem (oczywiście pozytywnym), teraz już napewno nie będzie bała się matematyki 55
, 2022-09-16
Galileusz

Kurs ósmoklasisty bardzo pomógł! Z początkowych wyników w okolicy 70% córka zdała na 96%!Warto!5
, 2022-08-19
Galileusz

Bardzo fajna szkoła, korepetycje tutaj to czysta przyjemność Pozdrawiam Pana Bartka najlepszy korepetytor z jakim miałem zajęcia Superowo 5
, 2022-08-09
Galileusz

Polecam korepetycje z chemii w Galileuszu - pomogły mi nie tylko zrozumieć ale i polubić ten przedmiot Zdecydowanie polecam5
, 2021-12-01
Galileusz

Polecam korepetycje z matematyki z panem Bartkiem.Zaczynam rozumieć matę.5
, 2021-10-24
Galileusz

Syn z ogromnymi zaległościami po zdalnym nauczaniu a do tego z orzeczeniem o trudnościach w nauce. Nasz korepetytor poddał się. Trafiliśmy do Galileusza z polecenia. Nie żałujemy - super podejście, miła atmosfera i z 2 z matematyki zrobiła się 4. Polecam!Polecam!!!5
, 2021-08-11
Galileusz

duzo umiem polecam bardzo zajecia z pania Ania z matematyki. pozdrawiam serdeczniepolecam5
, 2020-10-16
Galileusz

Bardzo dziękuję za kompleksowe przygotowanie syna do egzaminów ósmoklasisty. Bez Was byłoby ciężko :)bez Galileusza byłoby ciężko :)5
, 2020-04-28
Galileusz

Chodzę na kurs maturalny w Galileuszu. Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzenia zajęć. Wszystko jest wytłumaczone prosto i zrozumiale. Polecam!!!kurs maturalny5
, 2019-11-29
Galileusz

Polecam, bo dzięki Galileuszowi moje dziecko ma super wyniki:)super5
, 2019-11-22
Galileusz

Po kursie przygotowującym do egzaminu maturalnego z matematyki zdałem bezproblemowo. Polecam zajęcia z Panem Michałem!matura z matematyki5
, 2018-07-29
Galileusz

jestem bardzo zadowolona z kursukurs maturalny z matematyki5
, 2018-07-29
Galileusz

Przygotowanie do matury z matematyki - w Płocku tylko z GALILEUSZEM. Warto :)Rewelacyjny kurs maturalny z matematyki.5
, 2017-11-14
Galileusz

pełen profesjonalizm + świetna atmosferasuper, polecam!5
, 2017-10-30
Galileusz

Świetne miejsce, nauka w niestresującej atmosferze. Polecam!Polecam :)5
, 2017-09-08
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycjeplock, #kursmaturalnyplock, #egzamin8klasa, #matura, #matematykapłock, #chemiapłock, #fizykapłock, #7klasa, #efektywnanauka, #kursypłock, #przygotowaniedoegzaminuósmoklasisty, #warsztatyasertywnośćpłock, #świetlicaedukacyjnapłock, #jaksieuczyc #jezykpolski, #jezykangielski

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się