Oferta edukacyjna

Nasza kadra

kadra
Marta Jakubowska

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki. Jestem nauczycielem matematyki, fizyki i informatyki. Dużą przyjemność sprawia mi prowadzenie korepetycji indywidualnych i w małych grupach, kursów dla ósmoklasistów oraz warsztatów informatycznych. Poza życiem zawodowym lubię poznawać nowe miejsca oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Wyniki w nauce i na egzaminach moich uczniów motywują mnie do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia moich umiejętności.
kadra
Krzysztof Kiereś

Ukończyłem Uniwersytet Śląski w Katowicach Wydział Fizyki i Matematyki kierunek Fizyka. Moje doświadczenie zawodowe to 30 lat pracy jako nauczyciel fizyki w Liceum Ogólnokształcącym. Ukończyłem studia Doktoranckie z Fizyki i podyplomowe z matematyki. W Galileuszu obok kursu maturalnego na poziomie rozszerzonym, prowadzę korepetycje indywidualne i w małych grupach zarówno dla uczniów szkoły podstawowej, jak i średniej.
kadra
Małgorzata Kluczyńska-Pach

Jestem nauczycielką języka polskiego oraz przedmiotów artystycznych. Mam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, od kilkunastu lat pracuję w szkole podstawowej. Ukończyłam Akademię Humanistyczną im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W wolnych chwilach bardzo lubię czytać książki, jeździć na rowerze i śpiewać. W Galileuszu prowadzę kursy dla siódmoklasistów i ósmoklasistów oraz korepetycje z języka polskiego.
kadra
Adam Olesiejuk

Jestem Absolwentem studiów na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna. W Galileuszu prowadzę kurs maturalny z chemii oraz matematyki, a także korepetycje indywidualne i w małych grupach z matematyki i chemii. Swoją przygodę z udzielaniem korepetycji rozpocząłem jeszcze podczas studiów i do tej pory stało się to moją pasją. Interesuję się filmem i literaturą oraz jazdą na rowerze.
kadra
Ewa Białach

Ukończyłam studia stacjonarne na Uniwersytecie Łódzkim. Uczę języka polskiego i historii w liceum ogólnokształcącym. Mam bogate doświadczenie zawodowe dzięki pracy w szkołach podstawowych, gimnazjum, liceum i szkołach dla dorosłych. Interesuję się literaturą, historią, architekturą i sztuką. W Galileuszu przygotowuję maturzystów na poziomie podstawowym i rozszerzonym do uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości z języka polskiego.
kadra
Iwona Brykała

Jestem absolwentką studiów MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego oraz Technologii Chemicznej na Politechnice Warszawskiej. Prowadzę płocki oddział Galileusza - zapraszam do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z jego działalnością. Uczę również chemii i matematyki, prowadzę warsztaty doświadczalne dla dzieci, kurs Efektywnej Nauki dla uczniów szkół podstawowych, Gali-lekcje czyli naszą świetlicę edukacyjną oraz warsztaty dla dorosłych i mastermindy.
kadra
Natalia Felczak

Jestem studentką filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na Mazowieckiej Uczelni Publicznej. Poza studiami piszę wiersze i opowiadania. Lubię także aktywnie spędzać czas. W Galileuszu prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe kursy z języka angielskiego.
kadra
Bartłomiej Górka

Studiuję filologię angielską na Mazowieckiej Uczelni Publicznej. Interesuję się nowinkami technologicznymi, e-sportem i muzyką. Ukończyłem Technikum Informatyczne. Zdolności do przedmiotów ścisłych zawdzięczam mojej mamie. W wolnej chwili lubię rozwiązywać matematyczne łamigłówki. W Galileuszu prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne z matematyki.
kadra
Mateusz Czerniak

Jestem studentem V roku Technologii Chemicznej na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej. W wolnym czasie lubię czytać książki, grać w gry planszowe oraz jeździć na rowerze. W Galileuszu prowadzę zajęcia z chemii oraz matematyki.

Opinie o Galileusz

Galileusz

Polecam korepetycje z chemii w Galileuszu - pomogły mi nie tylko zrozumieć ale i polubić ten przedmiot Zdecydowanie polecam5
, 2021-12-01
Galileusz

Polecam korepetycje z matematyki z panem Bartkiem.Zaczynam rozumieć matę.5
, 2021-10-24
Galileusz

Syn z ogromnymi zaległościami po zdalnym nauczaniu a do tego z orzeczeniem o trudnościach w nauce. Nasz korepetytor poddał się. Trafiliśmy do Galileusza z polecenia. Nie żałujemy - super podejście, miła atmosfera i z 2 z matematyki zrobiła się 4. Polecam!Polecam!!!5
, 2021-08-11
Galileusz

duzo umiem polecam bardzo zajecia z pania Ania z matematyki. pozdrawiam serdeczniepolecam5
, 2020-10-16
Galileusz

Bardzo dziękuję za kompleksowe przygotowanie syna do egzaminów ósmoklasisty. Bez Was byłoby ciężko :)bez Galileusza byłoby ciężko :)5
, 2020-04-28
Galileusz

Chodzę na kurs maturalny w Galileuszu. Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzenia zajęć. Wszystko jest wytłumaczone prosto i zrozumiale. Polecam!!!kurs maturalny5
, 2019-11-29
Galileusz

Polecam, bo dzięki Galileuszowi moje dziecko ma super wyniki:)super5
, 2019-11-22
Galileusz

Po kursie przygotowującym do egzaminu maturalnego z matematyki zdałem bezproblemowo. Polecam zajęcia z Panem Michałem!matura z matematyki5
, 2018-07-29
Galileusz

jestem bardzo zadowolona z kursukurs maturalny z matematyki5
, 2018-07-29
Galileusz

Przygotowanie do matury z matematyki - w Płocku tylko z GALILEUSZEM. Warto :)Rewelacyjny kurs maturalny z matematyki.5
, 2017-11-14
Galileusz

pełen profesjonalizm + świetna atmosferasuper, polecam!5
, 2017-10-30
Galileusz

Świetne miejsce, nauka w niestresującej atmosferze. Polecam!Polecam :)5
, 2017-09-08
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycjeplock, #kursmaturalnyplock, #egzamin8klasa, #matura, #matematykapłock, #chemiapłock, #fizykapłock, #7klasa, #efektywnanauka, #kursypłock, #przygotowaniedoegzaminuósmoklasisty, #warsztatyasertywnośćpłock, #świetlicaedukacyjnapłock, #jaksieuczyc #jezykpolski, #jezykangielski

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się on-line