Oferta edukacyjna

Nasza kadra

kadra
Marta Jakubowska

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki. Jestem nauczycielem matematyki, fizyki i informatyki. Dużą przyjemność sprawia mi prowadzenie korepetycji indywidualnych i w małych grupach oraz kursów dla ósmoklasistów. Poza życiem zawodowym lubię poznawać nowe miejsca oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Wyniki w nauce i na egzaminach moich uczniów motywują mnie do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia moich umiejętności.
kadra
Krzysztof Kiereś

Ukończyłem Uniwersytet Śląski w Katowicach Wydział Fizyki i Matematyki kierunek Fizyka. Moje doświadczenie zawodowe to 30 lat pracy jako nauczyciel fizyki w Liceum Ogólnokształcącym. Ukończyłem studia Doktoranckie z Fizyki i podyplomowe z matematyki. W Galileuszu prowadzę kurs maturalny z fizyki na poziomie rozszerzonym oraz korepetycje indywidualne i w małych grupach z fizyki.
kadra
Ewa Białach

Ukończyłam studia stacjonarne na Uniwersytecie Łódzkim. Uczę języka polskiego i historii w liceum ogólnokształcącym. Mam bogate doświadczenie zawodowe dzięki pracy w szkołach podstawowych, gimnazjum, liceum i szkołach dla dorosłych. Interesuję się literaturą, historią, architekturą i sztuką. W Galileuszu przygotowuję maturzystów na poziomie podstawowym i rozszerzonym do uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości z języka polskiego.
kadra
Iwona Brykała

Jestem absolwentką studiów MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego oraz Technologii Chemicznej na Politechnice Warszawskiej. Prowadzę płocki oddział Galileusza - zapraszam do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z jego działalnością. Jestem pasjonatką zdobywania wiedzy i ułatwiania sobie życia w każdej dziedzinie. W Galileuszu uczę chemii, prowadzę kursy Efektywnej Nauki i warsztaty dla dorosłych "Trening dla mózgu".
kadra
Bartłomiej Górka

Ukończyłem studia pierwszego stopnia z filologii angielskiej ze specjalizacją nauczania. Aktualnie jestem na studiach magisterskich na Akademii Humaniatyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Interesuję się nowinkami technologicznymi, e-sportem i muzyką. Ukończyłem Technikum Informatyczne. Zdolności do przedmiotów ścisłych zawdzięczam mojej mamie. W wolnej chwili lubię rozwiązywać matematyczne łamigłówki. W Galileuszu prowadzę zajęcia indywidualne z matematyki.
kadra
Ewelina Chachura-Olesiejuk

Jestem architektem i aktualnie pracuję w Referacie Rewitalizacji i Estetyzacji Miasta. Studiowałam Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Moja miłość do matematyki zaczęła się w gimnazjum dzięki wspaniałej nauczycielce, dla której od drogi do celu ważniejszy był sam wynik. Matematyka jest fascynująca i obecna w każdym aspekcie życia, wystarczy ją tylko zobaczyć i zrozumieć i właśnie to chcę przekazać uczniom. W wolnym czasie poza matematycznymi łamigłówkami lubię zajmować się również rękodziełem artystycznym przy którym wiedza matematyczna też się przydaje :) W Galileuszu uczę matematyki na poziomie zarówno szkoły podstawowej, jak i średniej.
kadra
Renata Popis

Jestem nauczycielem języka polskiego z wieloletnim stażem. Obecnie pracuję w szkole podstawowej oraz pełnię funkcję egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi dużą satysfakcję oraz jest siłą napędową do działania. Interesuję się literaturą i filmem. Bardzo lubię czytać książki. W Galileuszu prowadzę zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, a także korepetycje indywidualne i grupowe dla uczniów szkół podstawowych z tego przedmiotu.
kadra
Elżbieta Rozpończyk-Jasińska

Ukończyłam Studium Doktoranckie z biochemii i uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej. Jestem wieloletnim nauczycielem i wykładowcą akademickim. Chemia i biologia to moja pasja, którą chcę dzielić się z młodzieżą. Posiadam także doświadczenie w obszarze prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie farmacji i biotechnologii. W wolnych chwilach zwiedzam świat. W Galileuszu prowadzę kurs maturalny z biologii i chemii oraz korepetycje z tych przedmiotów.
kadra
Joanna Jaworska

Już w czasie studiów polonistycznych na Uniwersytecie Warszawskim odkryłam, że nauczanie jest sztuką, a poszukiwanie skutecznych metod przekazywania wiedzy – poważnym wyzwaniem. Dwanaście lat pracy w szkole i dziesięć w placówce kultury pozwoliły mi zdobyć doświadczenie merytoryczne, a także utwierdzić się w przekonaniu, że praca z dziećmi i młodzieżą jest moim powołaniem. Moją pasją jest teatr klasyczny. Założyłam młodzieżową grupę teatralną Vera Arte, z którą realizuję projekty oparte na kanonie lektur szkolnych. Każdy uczeń jest dla mnie ważny, a pokonywanie trudności i sukcesy są naszą wspólną radością. W Galileuszu prowadzę zajęcia z języka polskiego dla uczniów szkół średnich i podstawowych.
kadra
Natalia Krzywkowska

Ukończyłam studia I stopnia z finansów i rachunkowości, jednak zawsze w moim sercu była matematyka. Jestem w trakcie studiów magisterskich i dążę do spełnienia swojego marzenia o nauce w szkole. To z matematyką wiąże swoją przyszłość, bo nie ma nic lepszego niż wykonywanie zawodu, który się kocha. Jestem cierpliwa, szybko nawiązuję kontakty. Uczeń zawsze może liczyć na moją pomoc, nawet poza zajęciami. Ogromną satysfakcję sprawia mi, gdy widzę znaczącą poprawę w nauce, duże zaangażowanie, a także gdy dzięki pracy ze mną uczeń mówi o odkryciu swojej nowej pasji. W Galileuszu prowadzę korepetycje indywidualne i w małych grupach z matematyki oraz kursy dla uczniów szkół podstawowych i średnich z tego przedmiotu.
kadra
Maciej Garkowski

Jestem studentem Politechniki Gdańskiej na kierunku nanotechnologia. Ukończyłem profil matematyczno-fizyczno-informatyczny w Małachowiance. Już w liceum z sukcesem wspomagałem kolegów w przygotowaniu do sprawdzianów z matematyki i fizyki. Tak jak tata, zawsze chciałem być nauczycielem. W Galileuszu prowadzę korepetycje online z fizyki oraz matematyki rozszerzonej.
kadra
Justyna Jankowska

Jestem studentką filologii angielskiej i korepetytorką z pasją do nauczania. Pomagam uczniom w zrozumieniu i opanowaniu języka angielskiego, wykorzystując przy tym nowoczesne metody, które dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. W wolnych chwilach oddaję się swojej artystycznej duszy, rysując i tworząc. Dzięki temu potrafię wprowadzić kreatywne elementy do swoich lekcji, czyniąc naukę języka przyjemniejszą i bardziej efektywną. W Galileuszu prowadzę kursy maturalne z języka angielskiego, warsztaty praktycznej nauki języka oraz korepetycje indywidualne i w małych grupach.
kadra
Wiktoria Staniszewska

Jestem studentką filologii angielskiej i posiadam międzynarodowy certyfikat TOEFL. Angielski jest moją pasją, którą rozwijam od najmłodszych lat edukacji. Chciałabym tą fascynację przekazać moim uczniom i pokazać im, że nauka angielskiego może być ciekawa, wychodząca poza schematy, niekoniecznie oparta na "wkuwaniu". Jestem również absolwentką III LO w Płocku, profilu biologiczno-chemicznego na poziomie dwujęzycznym. Chętnie podzielę się moją wiedzą i zapałem do chemii. W Galileuszu prowadzę kursy z języka angielskiego oraz korepetycje indywidualne z chemii.
kadra
Aleksandra Jędrzejczak

Obecnie jestem studentką Politechniki Warszawskiej na kierunku ekonomia. Ukończyłam III Liceum Ogólnokształcące na profilu matematyczno-fizycznym. Od wielu lat matematyka jest moją pasją, a od 3 lat udzielam korepetycji. Do każdego podchodzę w sposób indywidualny. Satysfakcję przynosi mi pomaganie innym w zrozumieniu materiału oraz osiąganiu coraz lepszych wyników. W Galileuszu prowadzę korepetycje z matematyki do poziomu matury podstawowej oraz dla uczniów klas 1-2 na poziomie rozszerzonym.

Opinie o Galileusz

Galileusz

Kurs dla ósmoklasistów z panią Natalką Felczak to jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam rok temu. Podczas lekcji jest niesamowicie miła atmosfera, jeśli jesteś osobą która często stresuje się pójściem na korki i tym ze będzie tam oceniany to zapewniam ze nie u Natalki . Wydaje mi się ze każdy po kursie nazwał by ją prędzej przyjaciółką lub starszą koleżanką która we wszystkim świetnie pomoże niż nauczycielką która wykonuje swój zawód tylko dla pieniędzy. Sam Galileusz posiada najlepszą kadrę nauczycieli z którymi współpracuje już 2 rok i wydaje mi się ze nie zakończę jej do końca mojej edukacji❤️ Ps dzięki Natalce zdobyłam na egzaminie 95% i jestem pewna ze gdyby nie te zajęcia to mój wynik wyniósł by max 40% Jestem w 100% pewna ze po zapisaniu się zobaczysz takie same efekty i przestaniesz się stresować lekcjami z nauczycielami Galileusz posiada najlepszą kadrę nauczycieli. Jestem pewna ze będziesz w 100% zadowolony tak jak ja5
, 2022-09-22
Galileusz

Jestem bardzo zaskoczony poziomem nauczania pani Natalii! Świetna nauczycielka j.ang polecam serdecznie.Polecam5
, 2022-09-21
Galileusz

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak pani Natalia potrafi klarownie wytłumaczyć język angielski. Pozdrawiam serdeczniePolecam5
, 2022-09-21
Galileusz

Świetna kadra nauczycielska. Córka zachwycona panią od polskiego i panem od matematyki na kursach 8 klasisy. Pierwsze spotkanie z nauczycielami było dla niej wielkim rozczarowaniem (oczywiście pozytywnym), teraz już napewno nie będzie bała się matematyki 55
, 2022-09-16
Galileusz

Kurs ósmoklasisty bardzo pomógł! Z początkowych wyników w okolicy 70% córka zdała na 96%!Warto!5
, 2022-08-19
Galileusz

Bardzo fajna szkoła, korepetycje tutaj to czysta przyjemność Pozdrawiam Pana Bartka najlepszy korepetytor z jakim miałem zajęcia Superowo 5
, 2022-08-09
Galileusz

Polecam korepetycje z chemii w Galileuszu - pomogły mi nie tylko zrozumieć ale i polubić ten przedmiot Zdecydowanie polecam5
, 2021-12-01
Galileusz

Polecam korepetycje z matematyki z panem Bartkiem.Zaczynam rozumieć matę.5
, 2021-10-24
Galileusz

Syn z ogromnymi zaległościami po zdalnym nauczaniu a do tego z orzeczeniem o trudnościach w nauce. Nasz korepetytor poddał się. Trafiliśmy do Galileusza z polecenia. Nie żałujemy - super podejście, miła atmosfera i z 2 z matematyki zrobiła się 4. Polecam!Polecam!!!5
, 2021-08-11
Galileusz

duzo umiem polecam bardzo zajecia z pania Ania z matematyki. pozdrawiam serdeczniepolecam5
, 2020-10-16
Galileusz

Bardzo dziękuję za kompleksowe przygotowanie syna do egzaminów ósmoklasisty. Bez Was byłoby ciężko :)bez Galileusza byłoby ciężko :)5
, 2020-04-28
Galileusz

Chodzę na kurs maturalny w Galileuszu. Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzenia zajęć. Wszystko jest wytłumaczone prosto i zrozumiale. Polecam!!!kurs maturalny5
, 2019-11-29
Galileusz

Polecam, bo dzięki Galileuszowi moje dziecko ma super wyniki:)super5
, 2019-11-22
Galileusz

Po kursie przygotowującym do egzaminu maturalnego z matematyki zdałem bezproblemowo. Polecam zajęcia z Panem Michałem!matura z matematyki5
, 2018-07-29
Galileusz

jestem bardzo zadowolona z kursukurs maturalny z matematyki5
, 2018-07-29
Galileusz

Przygotowanie do matury z matematyki - w Płocku tylko z GALILEUSZEM. Warto :)Rewelacyjny kurs maturalny z matematyki.5
, 2017-11-14
Galileusz

pełen profesjonalizm + świetna atmosferasuper, polecam!5
, 2017-10-30
Galileusz

Świetne miejsce, nauka w niestresującej atmosferze. Polecam!Polecam :)5
, 2017-09-08
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycjeplock, #kursmaturalnyplock, #egzamin8klasa, #matura, #matematykapłock, #chemiapłock, #fizykapłock, #7klasa, #efektywnanauka, #kursypłock, #przygotowaniedoegzaminuósmoklasisty, #warsztatyasertywnośćpłock, #świetlicaedukacyjnapłock, #jaksieuczyc #jezykpolski, #jezykangielski

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się