Praca
Galileusz - praca

Firma Galileusz poszukuje nauczycieli lub osób mogących prowadzić zajęcia z matematyki, fizyki, chemii, biologii, na poziomie szkoły średniej (poziom rozszerzony).

CV proszę przesylać na adres bochnia@galileusz.com.pl. Jesteśmy zaintersesowani tylko osobami o wyjątkowych zdolnościach w przekazywaniu wiedzy, zrównoważonych, lubiących młodzież i posiadających ogromną wiedzę w swojej dziedzinie.

 

Administratorem Danych Osobowych jest Firma Galileo Ewa Niedzielska z siedzibą w Bochni, ul. Kraszewskiego 13

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak mozliwości przeprowadzenia postępu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt.a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danychowych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

 

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia przeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

 

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

 

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

 

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

 

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Firmę Galileo Ewa Niedzielska z siedzibą w Bochni, ul. Kraszewskiego 13 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Firmę Galileo Ewa Niedzielska z siedzibą w Bochni, ul. Kraszewskiego 13 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Galileusz - Korepetycje , kursy maturalne , kurs ósmoklasisty , matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci

Autor opinii: , data przesłania: 2018-05-09
Polecam!!! eleganckie przygotowanie do matury PolecamOcena: 5
Galileusz - Korepetycje , kursy maturalne , kurs ósmoklasisty , matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci

Autor opinii: , data przesłania: 2017-10-30
wiedza przekazywana w świetny sposób w bardzo miłej atmosferze, córka zadowolona, więc ja również. Polecam!super!Ocena: 5
Dodaj opinię
#korepetycje Bochnia, #kurs maturalny Bochnia, #sprawdzian w ósmej klasie Bochnia, #matematyka Bochnia, #fizyka Bochnia, #chemia Bochnia, #biologia Bochnia, #język angielski Bochnia, #język polski Bochnia, #warsztaty naukowe dla dzieci Bochnia, #kursy Bochnia
Zapisz się on-line