Poniedziałek

 

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:00

         

13:00

         

14:00

         

15:00

 MATEMATYKA  15:00  J. ANGIELSKI  15:00  J. POLSKI-Matura
16:00  MATEMATYKA  16:00 CHEMIA-Matura  16:00  J. POLSKI-Matura
17:10

 MATEMATYKA

 17:00 CHEMIA-8 KL.  17:00  
18:10  MATEMATYKA  18:00 CHEMIA-Matura  18:00  
19:00  MATEMATYKA  19:00 CHEMIA    

20:00

         

21:00

         

 

 

Wtorek

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:00

         

13:00

         

14:00

       14:15  J.POLSKI-8 KL.

15:00

 MATEMATYKA  15:15  J. ANGIELSKI-Matura Rozszerzenie  15:15  MATEMATYKA-Matura Podstawa
16:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

 16:15  
 HISTORIAMatura
 16:15  BIOLOGIA
17:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

 17:30 BIOLOGIA-Kurs Maturalny  17:45  BIOLOGIA
18:00

 MATEMATYKA

 18:30 BIOLOGIA-Kurs Maturalny  18:00  
19:00

 MATEMATYKA

     19:00  J. ANGIELSKI

20:00

         

21:00

         

 

Środa

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:00

         

13:00

         

14:00

         

15:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie  15:00  J. ANGIELSKI  15:00  
16:00  MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie  16:00 J.ANGIELSKI-Matura Podstawa  16:00  CHEMIA
17:00

 MATEMATYKA

 17:00 J. ANGIELSKI-Matura Podstawa  17:00 MATEMATYKA
18:00

 MATEMATYKA

 18:00  BIOLOGIA-Matura  18:00  FIZYKA
19:00

 

 19:00  BIOLOGIA-Matura    

20:00

         

21:00

         
           

 

 

Czwartek

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

 MATEMATYKA        

12:00

         

13:00

 MATEMATYKA        

14:00

 MATEMATYKA        

15:00

MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie  15:00 J.ANGIELSKI  15:00  MATEMATYKA
16:00

MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

 16:00

J. ANGIELSKI-Kurs 8 kl.
 

 16:00  MATEMATYKA-1,5 GODZ.
17:00

 MATEMATYKA

 17:00 J. ANGIELSKI-Kurs 8 kl.  17:30  FIZYKA
18:00

 

 18:00    18:30  FIZYKA
19:00

 

 19:00  CHEMIA    

20:00

         

21:00

         

 

Piątek

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:15

         

13:00

 MATEMATYKA        

14:00

 MATEMATYKA  14:00  J. ANGIELSKI    

15:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie      14:00 J. POLSKI-Matura Rozszerzenie
16:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

 16:00  J. ANGIELSKI  15:00  J. POLSKI
17:00

 MATEMATYKA-Kurs 8 kl.

 17:00  J. ANGIELSKI  16:00  CHEMIA
18:00

 MATEMATYKA-Kurs 8 kl.

     17:30  FIZYKA
19:00

 

     18:30  FIZYKA

20:00

         

21:00

         

 

Sobota

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

MATEMATYKA-Egz. 8 kl.  9:00    9:00  

10:00

MATEMATYKA-Egz. 8 kl. 10:00  BIOLOGIA  10:15  

11:00

 MATEMATYKA  11:00  BIOLOGIA  11:15  

12:00

MATEMATYKA  12:00 BIOLOGIA  12:30  

13:00

 MATEMATYKA  13:15  J. POLSKI-Matura Podstawa  13:30  

14:00

   14:15  J. POLSKI    

15:00

   15:15  J. POLSKI    
16:00

 

        
 
   
17:00

 

       
18:00

 

       
19:00

 

       

20:00

         

21:00

         

 

Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-05-09
Polecam!!! eleganckie przygotowanie do matury PolecamOcena: 5
Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-10-30
wiedza przekazywana w świetny sposób w bardzo miłej atmosferze, córka zadowolona, więc ja również. Polecam!super!Ocena: 5
Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line