Poniedziałek

 

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:00

         

13:00

 MATEMATYKA-Matura Podstawa        

14:00

 MATEMATYKA-Matura        

15:00

 MATEMATYKA  15:00  J. ANGIELSKI-Gimnazjum    
16:00

 MATEMATYKA

 16:00 J. ANGIELSKI  16:00 EGZAMIN GIMNAZJALNY-Blok Przyrodniczy
17:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzona

 17:00  FIZYKA-Egzamin Gimnazjalny  17:00  FIZYKA
18:00  MATEMATYKA-Gimnazjum        
19:00

 MATEMATYKA

       

20:00

         

21:00

         

 

 

Wtorek

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:00

         

13:00

         

14:00

         

15:00

 MATEMATYKA-Egzamin Gimnazjalny  15:00  J. ANGIELSKI  15:00  J. POLSKI-Egzamin Gimnazjalny
16:00

 MATEMATYKA-Matura Podstawa

 16:00 J. ANGIELSKI-Matura Podstawa
 
 16:00  EGZAMIN GIMNAZJALNY-Blok Przyrodniczy
17:00

 MATEMATYKA-Egzamin Gimnazjalny

 17:00 BIOLOGIA-Kurs Maturalny    
18:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

 18:00 BIOLOGIA-Kurs Maturalny  18:00  J. NIEMIECKI
19:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

     19:00  J. NIEMIECKI

20:00

         

21:00

         

 

Środa

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:00

         

13:00

 MATEMATYKA-Matura Podstawa        

14:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzona        

15:00

MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie  15:00  J. ANGIELSKI  15:00  ZAJ. ROZWIJAJĄCE
16:00

 MATEMATYKA-Matura Podstawa

 16:00 PROGRAMOWANIE GIER  16:00  ZAJ. KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE
17:00

 MATEMATYKA

 17:00 J. ANGIELSKI  17:00  ZAJ. ROZWIJAJĄCE
18:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

 18:00  CHEMIA-Matura    
19:00

 

 19:00 CHEMIA    

20:00

         

21:00

         
           

 

 

Czwartek

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

         

11:00

         

12:00

         

13:00

         

14:00

 MATEMATYKA-Matura Podstawowa        

15:00

MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie        
16:00

MATEMATYKA

 16:00

J. ANGIELSKI
 

 16:00  FIZYKA
17:00

 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie

 17:00 J. ANGIELSKI-Matura Podstawa  17:00  FIZYKA
18:00

 MATEMATYKA

 18:00  CHEMIA-Matura    
19:00

 MATEMATYKA

       

20:00

         

21:00

         

 

Piątek

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

         

10:00

MATEMATYKA        

11:00

 MATEMATYKA-Matura Podstawa        

12:15

 MATEMATYKA-Kurs Maturalny Podstawa        

13:15

 MATEMATYKA-Kurs Maturalny Podstawa        

14:15

 MATEMATYKA-Matura Podstawowa        

15:00

   15:00  J. ANGIELSKI  15:00  INFORMATYKA
16:00

 MATEMATYKA-Egzamin Gimnazjalny

 16:00 J. ANGIELSKI    
17:00

 MATEMATYKA

     17:00  FIZYKA
18:00

 MATEMATYKA

       
19:00

 MATEMATYKA

       

20:00

         

21:00

         

 

Sobota

  Sala A   Sala B   Sala C

8:00

         

9:00

 ZAJ. PLASTYCZNO-ARTYSTYCZNE  9:00 MATEMATYKA-Liceum  9:00  INFORMATYKA

10:30

ZAJĘCIA DOŚWIADCZALNE 10:00 MATEMATYKA-Liceum  10:15 PROGRAMOWANIE GIER

11:00

   11:00 MATEMATYKA-Matura Rozszerzenie  11:15  INFORMATYKA

12:15

PROGRAMOWANIE GIER  12:00 MATEMATYKA-Matura Podstawa  12:30  J. NIEMIECKI

13:00

       13:30  J. NIEMIECKI

14:00

         

15:00

         
16:00

 

        
 
   
17:00

 

       
18:00

 

       
19:00

 

       

20:00

         

21:00

         

 

Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-05-09
Polecam!!! eleganckie przygotowanie do matury PolecamOcena: 5
Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-10-30
wiedza przekazywana w świetny sposób w bardzo miłej atmosferze, córka zadowolona, więc ja również. Polecam!super!Ocena: 5
Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line