Franczyza
franczyza

 

GALILEUSZ - NIEZWYKŁE KOREPETYCJE.

 

Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane oferowanym przez nas modelem biznesowym oraz wyrażające chęć założenia jednostki Galileusz w swoim mieście do niezobowiązujących rozmów telefonicznych, ewentualnej wizyty w naszym oddziale lub przeprowadzenia rozmowy biznesowej przez komunikatory Skype/Zoom. Takie spotkanie lub rozmowa pozwoli zapoznać się bardzo precyzyjnie ze specyfiką tej działalności.

 

Obecnie jest to najlepszy moment na to, żeby rozpocząć przygotowanina do współpracy z nami, ponieważ we wrześniu lub październiku placówka powinna rozpocząć swoją faktyczną działalność operacyjną. Nasza franczyza nie wymaga dużych nakładów finansowych, a jednocześnie jest stabilna i odporna na zawirowania rynku. Aktualnie niezwykle trudno jest uchronić kapitał przed wysoką inflacją, która może przybrać jeszcze większe rozmiary. Inwestycja związana z przystąpieniem do naszej sieci może być jednym z nielicznych rozwiązań chroniących nasze pieniądze. Wszystkie nasze oddziały są otwarte i przyjmują klientów zarówno stacjonarnie, jak i online.

 

W tym roku nasza sieć została nagrodzona przez Promoting Enterprise działającą w ramach European Commission #EuropeanEnterpriseAwards2020 w kategorii Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci i Młodzieży w Polsce. 

 

Mimo nieuchronnego zubożenia społeczeństwa, rodzice nadal będą znajdować w budżecie domowym środki na zajęcia dodatkowe dla swoich dzieci, ponieważ szkoła publiczna jest z każdym rokiem coraz mniej wydajna. W obecnych, nieprzewidywalnych czasach dobre i praktyczne wykształcenie nabiera dodatkowej wartości. Chętnych na nasze zajęcia nie zabraknie, ponieważ zajęcia zdalne w szkołach publicznych okazały się totalną porażką. Nie jesteśmy placówką oświatową i uczniowie będą mogli przychodzić do nas na zajęcia tradycyjne, których skuteczność jest znacznie większa. Dla osób, które będą bały się przyjść do placówki mimo wdrożonych środków bezpieczeństwa, możemy zaproponować zajęcia online.

 

Ze względu na zaistniałą sytuację, zwiększyliśmy zasoby materiałów edukacyjnych w naszej chmurze Google Drive, przetestowaliśmy większość dostępnych komunikatorów i wybraliśmy te, które najbardziej nadają się do prowadzenia zdalnych lekcji indywidualnych i  grupowych. Przygotowaliśmy również autorską platformę e-galileo, na której są prowadzone zajęcia. Powyższe zmiany mają tylko dodatkowo zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, jaką mamy obecnie. Większość zajęć będzie odbywać się tradycyjnie w firmie. 

 

Obecnie poszukujemy franczyzobiorców w Białymstoku, Bydgoszczy, Chorzowie, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Grudziądzu, Głogowie, Inowrocławiu, Jarosławiu, Kaliszu, Kleszczowie, Kielcach, Koninie, Koszalinie, Krośnie, Lesznie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Sopocie, Siedlcach, Sieradzu, Toruniu, Warszawie (Bielany, Wola, Żoliborz), Wrocławiu, Wołominie, Zielonej Górze oraz we wszystkich miejscowościach gdzie nie mamy oddziału. Poszukujemy również masterfranczyzobiorców na terenie całej Europy oraz Azji.

 

Galileusz to szkoła korepetycji, której formuła zajęć opartych o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia jest unikatowa w skali kraju. Placówka jest bardzo dobrze i nowocześnie zarządzana i z roku na rok przynosi coraz to większe zyski (mogą kształtować się one od kilku do kilkunastu tys. zł miesięcznie i zależą od wielu czynników takich jak liczba mieszkańców, staż rynkowy, koszty stałe, konkurencja, zdolności managerskie osoby prowadzącej jednostkę). Tego typu działalność jest odporna na zmiany koniunktury na rynku i zatory płatnicze. Należymy do jednej z nielicznych branż, która w obecnym kryzysie daje szansę przetrwania i rozwoju, ponieważ oprócz tradycyjnych zajęć możemy prowadzić lekcje online. 

 

Galileusz ma w swojej ofercie bardzo szeroki wachlarz usług edukacyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 21 lat i dzięki temu taka działalność może być rentowna nawet w małych miejscowościach. Część zajęć ma unikatową formułę, np zajęcia praktyczne z anatomii w ramach lekcji z biologii . Wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, ponieważ kadrę nauczycielską wybiera osobiście Centrala. 

 

Sprawdzony i unikatowy model biznesowy, chęć ekspansji rynkowej oraz 20-letnie doświadczenie założyciela firmy Leszka Lewandowskiego było przesłanką do rozszerzenia działalności za pomocą systemu franczyzowego.

 

W przeciągu 8 lat stworzyliśmy największą sieć placówek tego typu w Polsce. Do tej pory podpisaliśmy ponad 40 umów franczyzowych. W przyszłości planujemy ekspansję na rynek europejski i azjatycki.

 

 

 

ZARYS OFERTY FRANCZYZOWEJ W RAMACH SIECI GALILEUSZ:

1. Wyłączność franczyzobiorcy na danym rynku.

2. Wspólna szata graficzna – logo itd.

3. Jedna strona internetowa oparta na systemie CMS  (możliwość przeprowadzania zmian na stronie bez udziału informatyka). Strona www.galileusz.com.pl  daje możliwość zapisów na zajęcia on-line, szybkich płatności przelewy24, posiada panel pozwalający zarządzać salami do zajęć i planem lekcji, strefę nauczyciela oraz panel administracyjny do obsługi cms. Na Facebooku i Messengerze posiadamy zamkniętą grupę Galileusz Franczyzobiorcy, gdzie swobodnie można wymieniać się doświadczeniami. 

4. Korzystanie ze wspólnego serwera (którego firma Galileusz jest właścicielem), hostingu, wspólnej domeny, dysku Google, poczty imię.nazwisko@galileusz.com.pl lub miasto@galileusz.com.pl

5. Pomoc informatyczna, marketingowa, graficzna, administracyjna oraz merytoryczna w zakresie prowadzonej działalności.


6. Pomoc dydaktyczna w zakresie  prowadzenia zajęć praktycznych.


7.  Wspólne materiały dydaktyczne, np. gotowe opracowania potrzebne do przygotowania ucznia do matury z matematyki, fizyki, chemii, biologii, autorskie arkusze maturalne z matematyki na poziomie podstawowym. W zasobach posiadamy również materiały przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, gotowe schematy zajęć doświadczalnych dla dzieci "100 doświadczeń z Galileuszem", zadania dla uczniów Szkół Podstawowych rozwijających zdolności matematyczne, których jesteśmy właścicielami - strefa nauczyciela.

 

8.  Pomoc w zakresie prowadzenia i zarządzania zajęciami online. Doradzamy w wyborze odpowiedniej platformy (instrukcje obsługi komunikatorów) oraz udostępniamy autorską aplikację e-galileo.

 

9. Pomoc przy przyjmowaniu nowych pracowników – nauczycieli  (obecność przy naborze). Zobacz nasz profil pracodawcy. 

 

10.  Wsparcie w prowadzeniu działań marketingowych.     

11. Jednodniowe szkolenie, na którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące prowadzonej działalności oraz zdradzamy sekrety sukcesu firmy Galileusz.

 

12. Franczyzobiorca otrzymuje gotowy schemat działania (know – how) pozwalający w bardzo krótkim czasie uzyskać rentowność ze względu na fakt, że popełni znacznie mniej błędów, niż gdyby tego typu działalność rozpoczął na własną rękę.

 

13. Efekt skali pozwalający dużo łatwiej odnaleźć Klientowi naszą firmę np. widoczność w Internecie, mniejsze koszty jednostkowe prowadzonej działalności.

 

14. Korzystna umowa dla franczyzobiorcy (brak jakichkolwiek kar za odstąpienie od umowy oraz ukrytych opłat)

 

 Wyślij zgłoszenie na wskazane adresy mailowe, a my wyślemy Ci wstępne warunki współpracy (zarys pakietu franczyzowego). Pełen pakiet będzie zawierał:

- umowę franczyzową

- podręcznik operacyjny

- model biznesowy (informacje podawane na szkoleniu)

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 603 594 088 Leszek Lewandowski, 732 894 673 Marta Małecka, drogą mailową leszek.lewandowski@galileusz.com.pl , marta.malecka@galileusz.com.pl , bądź pobierając prospekt informacyjny sieci Galileusz. Pobierz- wersja polska / Download- English version 

Udostępniamy również ogólną umowę franczyzową Pobierz, która w porównaniu z umowami innych franczyz jest bardzo korzystna i bezpieczna dla franczyzobiorcy (aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny- Leszek Lewandowski- 603 594 088 , Marta Małecka- 732 894 673 , bądź mailowy- leszek.lewandowski@galileusz.com.pl , marta.malecka@galileusz.com.pl

 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 

Własna działalność gospodarcza w dowolnej formule, wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem PKD 85.59.B, niekaralność, dostęp do lokalu własnego lub wynajętego (min. 2 sale wykładowe). Możliwość sfinansowania przedsięwzięcia (min. 4000zł + opłata licencyjna).

 

Tab. Wysokość opłaty za licencję w systemie franczyzowym firmy Galileusz (opłata jednorazowa).

 liczba mieszkańców   wysokość opłaty za licencję (zł) 
 do 200 tys 6500 (brutto)
 201-500 tys 8500 (brutto)
 powyżej 500 tys 11500 (brutto)

 

Opłata podstawowa (miesięczna) jest stała i wynosi 400zł brutto. Jej wysokość nie jest uzależniona od wielkości miasta i liczby jego mieszkańców. Franczyzobiorca zwolniony jest z opłaty podstawowej w pierwszym miesiącu działalności i w miesiącach: lipiec i sierpień.

 

W małych miejscowościach (poniżej 20 tys mieszkańców) istnieje możliwość prowadzenia firmy we własnym mieszkaniu. Na życzenie franczyzobiorcy dostarczamy projekt z wystrojem i wyposażeniem pokoju. Aranżacja wnętrza pozwala na wykorzystanie pomieszczenia zarówno do celów biznesowych, edukacyjnych jak i mieszkalnych. 

 

Profil pracodawcy na portalu pracuj.pl Zobacz

Artykuł na temat Galileusza na portalu Franchising Zobacz

Galileusz Łomianki w Dzień Dobry TVN Zobacz

Wypowiedź naszej franczyzobiorczyni z Oddziału Galileusz Warszawa Centrum w miesięczniku "Własny Biznes FRANCHISING" Zobacz 

Videorelacja z dnia w firmie Galileusz- amatorskie filmy wykonane przez naszych uczniów przy pomocy telefonu komórkowego- 2013r.- Zobacz , 2016r.- Zobacz, 2019r.- Zobacz

Zdjęcia z I Ogólnopolskiego Sympozjum firmy Galileusz (czerwiec 2015) Zobacz

Zdjęcia z II Ogólnopolskiego Sympozjum firmy Galileusz (czerwiec 2019) Zobacz

Nasza wizytówka na franchising.pl Zobacz

 

Wszystkie rozmowy telefoniczne są niezobowiązujące. Zapewniamy, że nie będą Państwo nękani ciągłymi telefonami w celu podpisania z nami umowy, ponieważ każda decyzja wymaga dokładnego przemyślenia i nie może być podejmowana poprzez naciski z naszej strony.

 

"Nie bój się wyjść ze swo­jej na pozór bez­pie­cznej sko­rup­ki. Do wyz­naczo­nego ce­lu dąż wyt­rwa­le. Nie py­taj in­nych o zda­nie, jeśli wiesz, że Ty masz rację. Początki zaw­sze są trud­ne, wielu będzie Cię odwodziło od tej dość trudnej decyzji,  lecz aby osiągnąć sukces trzeba czasami iść pod prąd ." - Ja tak zrobiłem. Leszek Lewandowski autor ogólnopolskiej książki z matematyki i właściciel sieci Galileusz

 

Nasi obecni Franczyzobiorcy:

- Halina Michnik (Bielsko-Biała)

- Klaudia Mazurek (Biłgoraj) 

- Ewa Niedzielska (Bochnia)

- Beata Czyż (Częstochowa)

- Katarzyna Sobocińska (Gniezno) 

- Monika Michalska (Katowice) 

- Edyta Kapelka (Kłobuck) 

- Jan Abczyński (Kobyłka) 

- Przemysław Wróbel (Kraków) 

- Grażyna Milewska (Kutno)

- Arkadiusz Grzegorz Kołaczyk (Legionowo) 

- Lublin

- Agnieszka Żółtowska i Katarzyna Lubowiecka - Niewiadomska (Łomianki) 

- Agnieszka Pałaszyńska (Łódź)

- Agnieszka Pachoń (Myślenice) 

- Patryk Sadowski (Nowy Dwór Mazowiecki) 

- Ryszard Łukasik i Amelia Langer-Łukasik (Nowy Targ, Nowy Sącz)

- Dorota Kozik (Piaseczno)

- Iwona Brykała (Płock)

- Agnieszka Idzikowska (Pruszków, Komorów)

- Agnieszka Wiśniewska (Radomsko)

- Elżbieta Bugalska (Rzeszów)

- Artur Olek (Szczecin) 

- Renata Konefał (Świdnik)

- Bogdan Kłyś (Tarnów) 

- Sylwia Kalkowska (Tczew) 

- Joanna i Jacek Przygodzcy (Toruń)

- Patryk Kisiel (Warszawa Białołęka)

- Elżbieta Bartkowiak (Warszawa Mokotów)

- Katarzyna Peńsko- Skoczylas (Warszawa Praga Południe)

- Patryk Kisiel (Warszawa Śródmieście) 

- Agnieszka Idzikowska (Warszawa Targówek)

- Anna Ignasiak-Kołowiecka (Warszawa Ursus)

- Anna Ignasiak-Kołowiecka (Warszawa Ursynów)

- Agata Szymańska (Zielonka)

- Katarzyna Studencka (Żywiec) 

- Leszek Lewandowski (Włocławek) - jednostka własna- centrala

 

 

Treść strony nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

 

Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2021-07-15
Polecam, zajecia na wysokim poziomie, wiele można z nich wynieść, a w dodatku przemiła atmosfera! PolecamOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2021-07-12
Bardzo dobrze przeprowadzone zajęcia,które pomogły mi świetnie zdać maturę. Świetne zajęcia Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2021-07-08
Dzięki zajęciom w Galileuszu egzamin zdany rewelacyjnie - dziekujemy. Wracamy przed maturaPolecamOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2021-07-07
Super szkoła! Polecam zajęcia z wosu, dzięki nim matura zdana na bardzo dobry wynik. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2021-07-07
Miałem małe oczekiwania względem wyniku matury z matematyki, jednak na kursie przygotowano mnie bardzo dobrze, przez co zdałem na wysoki wynik.Polecam serdecznieOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2021-07-05
Polecam, chociaż trzeba trafić na dobrego nauczyciela, a trafiłem i na bardzo dobrych i sympatycznych i na tych drugichDobre miejsce do przygotowań do egzaminów i nie tylkoOcena: 4
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2021-06-02
Bardzo dobra szkoła.moj starszy syn przygotowywał się do matury z matematyki, zdał bordzo dobrze, obecnie uczęszcza na korepetycje drugi syn. Również jest bardzo zadowolony. Pani Dorotka super kobieta,bardzo miła i pomocna.super kontakt. Polecam z czystym sumie. Polecam bo warto 12Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2020-08-11
Dzięki nauce z Panem Jackiem Holekczkiem prawie polubiłam znienawidzoną wcześniej matematykę i zdałam na 72% maturę podstawową, choć przed rozpoczęciem kursu bałam się czy dam radę zdać na wymagane 30%. Polecam serdecznie!Polecam serdecznie przyszłym maturzystomOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-07-18
Świetna pomoc w przygotowaniach do matury! Polecam serdecznie i pozdrawiam całą kadrę ! Dziękuję za wszystko ! Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-07-04
Syn uczęszczał na kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem, co utrudnia naukę języków obcych. Ale nie ma rzeczy niemożliwych- po rocznym kursie w Galileuszu, wyniki matury z jezyka angielskiego powyżej 70%:)) Dziękujemy- świetna, profesjonalna robota!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-07-04
Wspaniała kadra, która nie tylko przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z matematyki ale i była oparciem w trudnych chwilach. Super doświadczenie i mam nadzieje, ze jeszcze tam wrócę.Jak korki to tylko w Galileuszu.Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-07-04
Super szkoła. Polecam serdecznie PolecamOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-06-24
Moje dzieci korzystały z korepetycji przez cały rok szkolny. Nieoceniony jest Pan Ararat, bardzo wysoki poziom nauczania matematyki i profesjonalne podejście do ucznia. Dzieci bardzo go lubią i szanują. Podobne zdanie mają na temat nauczycielki języka polskiego. Pani Dorota, która zarządza placówką jest w stałym kontakcie z uczniem o rodzicem, bardzo sie angażuje. Polecam!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-06-18
Mój syn bardzo dużo skorzystał podczas przygotowań do testów gimnazjalnych z matematyki i przyrody, polecamy! Duża otwartość na potrzeby klienta, zawsze można było liczyć, ze znajdzie się wolnyvtermin pasujący uczniowi.Dobrze przygotowują do testów gimnazjalnychOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-06-17
Moja córka korzystała z korepetycji z matematyki oraz bloku chemia, biol, fizyka i geogr. Na zajęciach powtarzano materiał ze szkoły, uczniowie robili testy gimnazjalne, jesli czegos ktos nie umiał, zadanie było tłumaczone. Grupy nie sa bardzo liczne więc jest czas na indywidualne podejście. Konieczność pójścia na zajęcia mobilizuje do wykonania pracy domowej.Polecam Ocena: 4
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-04-24
Bardzo polecam zajęcia z języka polskiego prowadzone były profesjonalnie. Córka mogła się spytać i uzupełnić wiedzę.Bardzo bardzo polecamOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2018-03-31
Wspaniała szkoła z korepetycjami, szczególnie z matematyki z Panem Araratem. KAżdemu bym jął poleciła, bo naprawdę jestem zachwycona ! Szkoła 10/10Ocena:
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-11-07
Firma działa profesjonalnie. Wszystko jasne, dokładne informacje. Syn chodzi na zajęcia z przyjemnością. Nauczyciele dają z siebie wszystko, a po zajęciach dziecko mówi: Wreszcie to rozumiem! Pan od fizyka sprawił, że syn polubił ten przedmiot, a Pani od historii "uporządkowała świat".Polecam!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-08-04
Polecam gorąco szkołę Galileusz Bardzo profesjonalne podejście do ucznia,mili korepetytorzy. Córka przygotowywała się do egzaminów gimnazjalnych i wyniki były imponujące. Polecam !!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-07-08
Galileusz to świetna szkoła i pomoc do przygotowania do matury! Jako uczeń, mogę jak najbardziej polecić. Pomogła ona nieukowi zdać dobrze maturę. Szczególne podziękowania dla Pani Gryboś od języka polskiego i Pani od geografii :) Dobrą robotę robi rownież Pani Dorota Kozik, która swietnie koordynuje wszystkie działania i wszystko ma super zaplanowane. Galileusz to gwarancja dobrze zdanej matury. Gdy nie chciałem sie uczyć, nauczyciele umieli dobrze zmotywować, że żadna praca domowa nie została zaniedbana! Jestem wdzięczny nauczycielom i sztabowi. Dziękuje serdecznie Super!!!!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-07-04
Trafiliśmy do szkoły tuż przed maturą, mieliśmy bardzo mało czasu ale dzięki wspaniałej i prężnej organizacji zajęć oraz wspaniałym wykładowcą MATURA ZDANA pomiędzy 60 a 88%. Myślę, że gdyby kurs rozpoczął się od października egzaminy byłyby zdane na 100%.REWELACJA.Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-07-02
Bardzo dobra szkoła . Pani Dorota ( właścicielka ) wspaniała kobieta :) sympatyczna . Dba o swoich uczniów . Korki z matematyki bardzo pomogły moim córką. Przygotowanie do matury super . Bardzo polecam .SuperOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-30
Super !!!! Matura zdana !!!! Wspaniała koordynatorka wszystkich zajęć Pani Dorota Kozik!!! Pani Grybos bardzo dobrze przygotowala do egzaminu z języka polskiego i nie odpuściła mojemu Synowi migającemu się od nauki!!! Pani od geografii takźe super! Bardzo polecam!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-28
Galileusza polecił mi znajomy. Potrzebowałem pomocy z językiem polskim z którym miałem ogromne problemy, a matura była tuż tuż. Polecam zajecia z Panią Monika Gryboś, ktora w niecałe dwa miesiące otworzyła mi umysł. Świetnym podejściem do nauczania w bardzo krótkim okresie czasu nauczyła i przygotowała mnie do egzaminu dojrzałości. Dzieki Pani Monice polubiłem język Polskii nauczyłem się pisać wypracowania, co wczesniej było udręką. Zauważyłem swój progres na maturze, jak i rowniez na studiach. Przekonałem sie na własnej skórze, ze było warto uczęszczać do Galileusza, bo sam bym sobie z tym nie poradził. Dzięki Pani Dorocie, prowadzącej Galileusz Piaseczno, ktora dba o każdego ucznia jak o własne dziecko oraz Pani Monice Gryboś moge sie cieszysz z bardzo dobrych wyników maturalnych. Pełen profesjonalizmPOLECAM WSZYSTKIM GALILEUSZA W PIASECZNIE, PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO UCZNIA! Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-28
Bardzo pozytywnie. Matura z matematyki zdana śpiewająco :). DziękujemyPolecam !Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-28
Zapisałam na korepetycje z matematyki dwoje moich dzieci. Jestem bardzo zadowolona, zero problemów z przekładaniem zajęć czy też odwoływaniem kiedy coś wypadło, w przyszłym roku szkolnym też je zapiszę na korepetycje do Galileusza. Polecam, mili nauczyciele, fajne podejście do dzieci, ogólnie nie mam zastrzeżeń.Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-27
Uczęszczałam do międzynarodowej szkoły podstawowej, gdzie nauczany był głównie język Angielski. Gdy poszłam do gimnazjum miałam problemy ze składnią zdań polskich. Miałam trudności z wyrażaniem się w języku polskim. W drugiej klasie gimnazjum zalecono mi zajęcia z Panią Monikę Gryboś. Dzięki tej niesamowitej nauczycielce nauczyłam się pisać wypracowania w języku polskim, powtórzyłam całą gramatykę i materiał do egzaminu gimnazjalnego. Na egzaminie z Polskiego miałam tylko dwa błędy! Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Moniką, a nawet polubiłam język polski. Dziękuje Pani Dorocie za prowadzenie Galileusza, a przede wszystkim Pani Monice za lekcjeNajlepza SzkołaOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-26
Wybrałam firmę Galileusz z oferty internetowej nic o niej nie widząc. Teraz wiem. Sprawdziłam na własnym synu. Gorąco polecam: profesjonalizm, podejście do ucznia, metody nauczania, świetna kadrę. Syn uczestniczył w zimowym kursie przygotowującym do egzaminu gimnazjalnego. Egzamin wypadł bardzo dobrze. Podczas lekcji syn nadrobił zaległości i "poukładał wiedzę". W II semestrze korzystaliśmy z indywidualnych konsultacji w poszczególnych przedmiotach. Oceny zostały podciągnięte do 5 a egzamin 92%. Czasami zmiana nauczycieli szkolnych jest bardzo pożyteczna!!! Polecam wszystkim, którzy szukają wsparcia w zdobyciu wiedzy lub nadrobieniu zaległości. W liceum tez będziemy zaglądać do Galileusza. Polecam! Sprawdziłam!Są wyniki i sukcesy!!!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-22
Goraco polecam szkołe , a szczegolnie zajęcia z panią Moniką Gryboś, która uczy języka polskiego. Pani Monika bardzo pomogła mojemu dziecku zarówno w przygotowaniu się do egzaminu 6-klasisty jak i potem w czasie gimnazjum.Z relacji wiem , ze zajecia sa bardzo ciekawe i bardzo dobrze przygotowane. Ogolem szkola prowadzona jest bardzo profesjonalnie i zatrudnia bardzo dobrych nauczycieli . W razie potrzeby na pewno ponownie skorzystamy Profesjonalna i solidna szkoła- Pani Grybos super !Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-06-16
Dziękuję bardzo za pomoc w przygotowaniu córki do egzaminu gimnazjalnego cześć humanistyczna. Dzięki własnej pracy bardzo istotnie wspartej zajęciami w Galileuszu córka dziś cieszy się wynikiem z polskiego 94%! i historii 81%! Sama wciąż nie może jeszcze uwierzyć, bo jest mało humanistyczna ;) Duże wsparcieOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-05-01
Gorąco polecam zajęcia w Galileuszu, pełen profesjonalizm, miła atmosfera, aż chce się wracać! Dziękuję i w szczególności polecam zajęcia z matematyki - z Panem Araratem (złoty człowiek, wszystko potrafi wytłumaczyć i do tego ma bardzo duż cierpliwość), jak i również zajęcia z geografii. Dziękuję za rok nauki i przygotowanie do matury :)Bardzo dobre zajęcia godne polecenia Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-04-27
Bardzo dziekuje... szkola i pomoc dla mojego syna Iwo rewelacyjna. :) Profesjonalizm i cierpliwosc godna najwyzszych not. Polecam!Rewelacja!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-04-27
Rewelacyjne zajęcia, świetni nauczyciele, super atmosfera. Polecam wszystkim rewelkaOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-04-27
Świetna szkoła, indywidualne podejście, morze cierpliwości, elastyczność i pełen profesjonalizm a do tego wspaniała atmosfera pełna życzliwości i zrozumienia zapewniona dzięki niezwykłej właścicielce -pani Dorocie. Wybitni nauczyciele, pan Ararat i pani Monika pozwolili mojemu Synowi uwierzyć w siebie. Bardzo dziękuję. Polecam z całego serca. Świetna szkoła. Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2017-01-18
Moj syn uczęszczał na zajęcia z Jezyka Polskiego przygotowujące do matury.Okres trwania około 3 msc- zajecia raz w tygodniu, max. dwa. Jestem pod ogromnym wrażeniem i gratuluje p. Monice, że w tak krótkim czasie potrafiła przygotować ucznia, aby matura została zdana i z dobrym wynikiem. Potrafiła nawiazać świetny kontakt z uczniem, nauka była więc przyjemnościa, nie karą :-) Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o wyniki matur swoich dzieci. Gorąco polecam-naprawdę warto!!!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2016-10-05
W pełni odpowiedzialnie polecam firmę Galileusz. Doskonała organizacja, indywidualne podejście do każdego klienta, elastyczność i zrozumienie nakładają się na profesjonalizm nauczycieli pracujących z naszymi dziećmi. Szczególnie polecam "blok humanistyczny" prowadzony przez Panią Bognę, nauczyciela z powołania o niezwykłych kompetencjach i szacunku dla ucznia. Dziękujemy!!!Polecam!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2016-05-26
Od kilku miesięcy chodzę na zajęcia z angielskiego które prowadzi pani Ania, osoba dzięki której wkońcu zaczęłam rozumieć ten ważny język obcy. Zajęcia przebiegają w fantastycznej atmosferze przez co nauka staje się przyjemna. Pani Dorota która jest właścicielką Galileusza dba o to żeby uczniom nie zabrakło niczego podczas zajęć, zawsze na nas czeka coś do picia i przekąszenia ;-) polecam naprawdę wszystkim zapisać się na zajęcia do Galileusza :-)Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2016-04-17
Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Panuje tutaj przyjazna atmosfera i widać, że nauczyciele chcą pomóc uczniowi. Chodzę na matematykę do Pana Ararata i stwierdzam, że to złoty człowiek. Dzięki niemu matematyka nie jest już taka straszna i zdecydowanie mniej boję się matury. :)Myślę, że nikt nie wyjdzie niezadowolony. Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2016-03-22
W Galileuszu w Piasecznie poznałem wspaniałego nauczyciela matematyki- Pana Ararata. To on sprawił, że w końcu uwierzyłem w siebie i nawet polubiłem matematykę. Szkoła jest prowadzona przez równie uroczą Panią Dorotę- osobę o nieznikającym uśmiechu, która zawsze służy dobrym słowem. Zaopatruje również szkołę w pyszne krówki, które są miłym dodatkiem w czasie przerw. :) Jeżeli szukacie miejsca ze znakomitymi nauczycielami i rodzinną atmosferą, to trafiliście pod właściwy adres. Powrócę tutaj jeszcze po maturze z matematyki i dokończę opinię. ;)Trafiliście pod właściwy adres!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2016-03-01
pełna profeska a do tego bardzo miła atmosferapolecamOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2015-12-11
Galileusz Piaseczno- super korepetycje, natychmiastowa poprawa ocen w szkole, jednym słowem polecam!super zajęcia! Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2015-09-16
super zajęcia! polecam!super!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci..

Autor opinii: , data przesłania: 2015-09-15
Pełna profeska Polecam Ocena: 5
Dodaj opinię
#korepetycje Piaseczno, #kurs maturalny Piaseczno, #sprawdzian w ósmej klasie Piaseczno, #matematyka Piaseczno, #fizyka Piaseczno, #chemia Piaseczno, #biologia Piaseczno, #język angielski Piaseczno, #język polski Piaseczno, #warsztaty naukowe dla dzieci Piaseczno, #kursy Piaseczno
Zapisz się on-line