Oferta edukacyjna

Nasza kadra

kadra
dr Agnieszka Żółtowska

Germanistka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć na wszystkich etapach zaawansowania z młodzieżą i doroslymi. Język ogólny i branżowy. Właściciel oddziału Galileusza w Elblągu.
kadra
mgr Piotr Kacała

Bez wątpienia jeden z najlepszych anglistów w Polsce specjalizujący się w uczeniu poprawnej wymowy w języku angielskim. Szanowany i lubiany wykladowca.
kadra
mgr Marta Niewiadomska

Magister diagnostyki molekularnej oraz absolwentka biologii sądowej. Matematyka otaczała ją od dzieciństwa i wtedy ją polubiła. Stara się pokazać, że nie jest taka straszna, jak ją piszą. BARDZO CIEKAWE zajęcia.
kadra
mgr Maciej Malczyk

Pasjonat i nauczyciel chemii. Kiedyś wybitny student, dzisiaj nieprzeciętny nauczyciel. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego- specjalizacja: chemia bilogiczna oraz najlepszej uczelni w kraju, Politechniki Warszawskiej- specjalizacja: technologia chemiczna. Prowadzi kursy przygotowujące do matury z chemii na poziomie rozszerzonym
kadra
mgr Małgorzata Borzymowska-Bożek

Od podstawówki wiedziała,że zostanie biologiem.Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu- specjalnośc: biologia środowiskowa. Obecnie nauczyciel z dwudziestoletnim stażem, który każdego dnia udowadnia,że biologia to bardzo logiczna dziedzina nauki. Prowadzi kursy maturalne. JEST CZYNNYM EGZAMINATOREM.
kadra
mgr Radek Glinka

Lektor języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, nauczający na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczy języka ogólnego i specjalistycznego: prawniczego, biznesowego, angielskiego w księgowości i w sporcie.
kadra
mgr Barbara Jarosz

Matematyk z wieloletnim doświadczeniem. Od wielu lat JEST CZYNNYM EGZAMINATOREM w zakresie egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Dzięki swemu zaangażowaniu potrafi przekonać ucznia, że matematykę można pokochać.
kadra
mgr Michał Prusinowski

Nauczyciel chemii z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwent kierunku chemia na Uniwersytecie Gdańskim. Cechuje go duża cierpliwość w prowadzeniu zajeć.

Opinie o Galileusz

Galileusz

Jesteśmy zadowoleni z efektów pracy z panią Anną Sledzinska w ramach przygotowań do egzaminu ośmoklasisty. Wynik z języka polskiego 91%. Bardzo miła współpraca.Polecam.Polecamy!!5
, 2023-09-01
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Elbląg, #kurs maturalny Elbląg, #sprawdzian w ósmej klasie Elbląg, #matematyka Elbląg, #fizyka Elbląg, #chemia Elbląg, #biologia Elbląg, #język angielski Elbląg, #język polski Elbląg, #kursy Elbląg

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się Zapłać za zajęcia