Aktualności
Aktualności


EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

dodano: 14/02/2018 o 19:00

Poniżej udostępniam Państwu link gdzie można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty.

 

Mam nadzieję, że korzystając z naszej oferty edukacyjny, nie będzie on spędzał snu z powiek zarówno Państwu jak i głównym zainteresowanym :-) więcej

 KURSY DLA SIÓDMOKLASISTÓW

dodano: 08/02/2018 o 17:22

Drodzy rodzice, uczniowie!

 

Co raz więcej pytań pojawia się w kwestii kursów przygotowujących do egzaminu 8- klasisty w przyszłym roku. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zostały uruchomione zajęcia, mające na celu przygotowanie dzieci do pierwszego egzaminu w ich życiu. Kursy będą odbywać się w wymiarze 1h/ tygodniowo w następujących dniach:

język polski - piątki godzina 17:15-18:15
matematyka: czwartek godzina 18:30-19:30 lub sobota godzina 9:00-10:00

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam!

 ŻYCZENIA ŚWIATECZNE

dodano: 22/12/2017 o 16:32

Wszytskim obecnym i przyszłym uczniom placówki Galileusz w Zielonce, życzę samej pomyślności z okazji zbliżających się świąt. Aby były one pełne ciepła i miłości, a czas spędzony z najbliższymi na długo pozostał  w pamięci.

 

Życzę również, aby w tym czasie udało się nabrać sił do dalszej nauki, która będzie przynosiła jak najlepsze rezultaty.

 

Życzę wytrwałości, cieprpliwości i realizacji marzeń.

 

Agata Szymańska

Galileusz Zielonka

 PROGRAMOWANIE 9+

dodano: 07/11/2017 o 19:48

Od trzech tygodni w soboty odbywają się zajęcia z programowania dla dzieci. Powstała grupa to wiek 9+. Wszyscy uczestnicy są bardzo zadowoleni z zajęć i nie mogą doczekać się kolejnej soboty. 

 

Istnieje możliwość utworzenia kolejnej grupy jeśli tyko zbierze się odpowiednia liczba zainetersowanych osób. Szczegóły dotyczące zajęc znajdują się tutaj

 

Serdecznie ZAPRASZAM!!!Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2020-05-14
Zajęcia online- bez zarzutówSzczerze polecam!Ocena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-11-06
Zajęcia z programowania dla dzieci super. Dzieci nie mogą doczekać się kolejnych zajęćsuperOcena: 5
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-10-30
super korepetycje!polecam!Ocena: 5
Dodaj opinię
#korepetycje Zielonka, #kurs maturalny Zielonka, #sprawdzian w ósmej klasie Zielonka, #matematyka Zielonka, #fizyka Zielonka, #chemia Zielonka, #biologia Zielonka, #język angielski Zielonka, #język polski Zielonka, #warsztaty naukowe dla dzieci Zielonka, #kursy Zielonka
Zapisz się on-line