Poznaj nas
poznaj nas

CZYM RÓŻNIMY SIĘ OD KONKURENCJI ORAZ SZKÓŁ PUBLICZNYCH?

Wiedza nie jest przekazywana w sposób masowy i ilościowy.

Tempo zajęć jest dostosowane do możliwości intelektualnych ucznia.

Każde zagadnienie omawiane jest od podstaw w sposób dokładny i precyzyjny, co umożliwia uczniowi zrozumieć zjawiska. 

W czasie lekcji oprócz przekazania potrzebnej wiedzy kładziemy nacisk na umiejętność konstruktywnego myślenia.

Kadra pracująca w firmie Galileusz to osoby zrównoważone, lubiące młodzież i posiadające ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Ich cechą charakterystyczną jest łatwość nawiązywania kontaktów z uczniem i zdolność przekazywania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały. 

Obecnie szkoła Galileusz działa jako sieć franczyzowa w Polsce w następujących miastach: Bielsko-Biała, Bochnia, Częstochowa, Ełk, Gdynia, Kleszczów, Komorów, Konin, Krosno, Lublin, Łomianki, Nowy Targ, Piaseczno, Płock, Poznań, Pruszków, Radomsko, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Świdnik, Szczecin, Toruń, Warszawa Białołęka, Warszawa Centrum, Warszawa Mokotów, Warszawa Praga Południe, Warszawa Ursynów, Wołomin, Wrocław, Wyszków, Zielonka, Włocławek.

Wszystkie placówki prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie, ponieważ kadra wybierana jest osobiście przez Centralę.

Nasze zajęcia mają charakter interaktywny i nie jest to jedynie wykład, podczas którego uczeń jest wyłącznie słuchaczem.

Niewielka liczba uczniów w czasie zajęć w grupach maturalnych i gimnazjalnych pozwala dotrzeć do każdego słuchacza i bardzo precyzyjnie przygotować go do egzaminu.

Wykłady są nasycone lekkością prowadzenia i żartem. 

W firmie panuje domowa atmosfera, a uczniowie mają dostęp do darmowych napojów, przekąsek, poczekalni, łazienki oraz materiałow edukacyjnych. Wszystkie zajęcia są dla ucznia całkowicie bezstresowe.

Uczniowie zapisujący się na kursy maturalne i gimnazjalne nie są zobowiązani do podpisywania umów, które nie pozwalają wycofać się w przypadku, kiedy zajęcia mu nie odpowadają (na życzenie klienta możemy podpisać umowę). Staramy się utrzymać uczniów w naszej placówce jakością zajęć oraz tym, że nasi słuchacze uzyskują bardzo dobre wyniki na egzaminach.

 

STATYSTYKI I OSIĄGNIĘCIA

Nasi uczniowie osiągają najlepsze wyniki z egzaminów maturalnych i gimnazjalnych w skali kraju i dostają się do najlepszych liceów oraz uczelni.

Przedstawiamy najnowsze statystyki wyników z egzaminu maturalnego i gimnazjalnego w roku szkolnym 2016/2017. Zobacz

Wszystkie osoby uczęszczające na kursy maturalne w naszej firmie zdały egzamin maturalny, a 90% osób dostało się na uczelnie, które wybrali jako pierwsze. Wszyscy gimnazjaliści uczęszczający na kurs gimnazjalny dostali się do wybranego liceum lub technikum. Uczniowie chodzący systematycznie na korepetycje średnio poprawiali swoją ocenę na koniec semestru lub roku o jeden stopień oraz wszyscy otrzymali promocję do następnej klasy.

W roku szkolnym 2018/2019 prowadzimy zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych takich jak: Liga Zadaniowa, Kangur, Matematyka Innego Wymiaru, Konkurs kuratoryjny z matematyki. Zapraszamy wszystkie dzieci uzdolnione matematycznie lub chcące rozwijać się w tym kierunku w wieku od 7 do 15 lat. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach lub indywidualne

Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-08-03
Super,że sieć Galileusz otwiera swój oddział w Szczecinie. Zajęcia w sieci Galileusz są zawsze na wysokim poziomie.Ocena: 5
Dodaj opinię
TAGI:
#korepetycje Szczecin, #kurs maturalny Szczecin, #sprawdzian w ósmej klasie Szczecin, #matematyka Szczecin, #fizyka Szczecin, #chemia Szczecin, #biologia Szczecin, #język angielski Szczecin, #język polski Szczecin, #warsztaty naukowe dla dzieci Szczecin, #kursy Szczecin
Zapisz się on-line