Nasza kadra
Galileusz - nasza kadra
kadra
HALINA ROKSELA

Nauczyciel biologii i chemii z 21 letnim stażem pracy . Prowadzi kursy rozwijające dla klas 7-8 oraz kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Współautorka innowacji programowo – metodycznych z zakresu biologii i chemii dla uczniów gimnazjum „ Z biologią i chemią na co dzień” oraz „Me and my best friends biology and chemistry” oraz innowacji z zakresu ekologii dla uczniów obecnej szkoły podstawowej. Współorganizatorka Powiatowego Konkursu Biologicznego. Współautorka i współorganizatorka Powiatowego Maratonu Chemicznego. Na co dzień uczy w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie (dawne Gimnazjum nr 4). Jej uczniowie odnoszą liczne sukcesy w konkursach ogólnopolskich i powiatowych. Zdobywali tytuły laureatów i finalistów konkursów kuratoryjnych. Współpracuje z Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu
kadra
MARTA AGAFONOW

Nauczyciel języka angielskiego . Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów 8 klasy oraz matury poziom podstawowy i rozszerzony. Nauczanie języka to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. Z językiem angielskim jestem związana od zawsze, a od 10 lat jestem nauczycielem w szkole podstawowej. W tym też czasie prowadziłam kursy dla młodzieży i dorosłych, a więc żadna grupa wiekowa nie jest mi obca. Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, ukończyłam również Business Studies in English oraz zostałam egzaminatorem CKE egzaminu po klasie ósmej szkoły podstawowej i maturalnego. Rozwój osobisty nie jest mi obcy, daj mi on możliwość coraz lepszego przygotowywania zajęć. Moja dewiza to komunikacja, zatem przykładam dużą wagę do ćwiczeń aktywujących mówienie. Ważne jest dla mnie, by kursanci wykształcili w sobie swobodę w posługiwaniu się językiem obcym. Jestem niepoprawną, wiecznie uśmiechniętą optymistką ;) Zapraszam na moje zajęcia.
kadra
SYLWIA CZAUDERNA- JURCZYK

Nauczyciel języka polskiego . Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów 8 klasy oraz matury poziom podstawowy i rozszerzony. Jestem absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, obecnie pracuję jako nauczyciel języka polskiego w prywatnej szkole podstawowej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w szkołach na różnych poziomach nauczania (liceum, gimnazjum, szkoła podstawowa). Dlaczego zostałam nauczycielem? Bo nic mnie tak nie cieszy i nie motywuje do dalszej pracy, jak sukcesy moich uczniów. Uwielbiam zarażać dzieci i młodzież pasją do naszego języka ojczystego, odkrywać z nimi losy bohaterów literackich, uczyć przelewać myśli na papier. Ciągle poszukuję nowych, inspirujących i atrakcyjnych metod przekazywania wiedzy. Staram się, by każde moje spotkanie z uczniami było fascynującą przygodą, w czasie której zagłębimy się w niezwykły świat lektur. Lubię używać nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, wielką radość daje mi zaskakiwanie młodzieży ciekawymi pomysłami na zajęcia. Po co to wszystko? Oczywiście chodzi o świetnie zdany egzamin, lecz jeśli „skutkiem ubocznym” lekcji ze mną będzie to, że uczniowie zaczną dla własnej przyjemności sięgać po książki – będę w pełni szczęśliwym i spełnionym nauczycielem!
kadra
BEATA JANAS

Nauczyciel matematyki . Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów 8 klasy oraz matury poziom podstawowy i rozszerzony. Ukończyłam dzienne studia na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, wydział Matematyki i Fizyki o kierunku matematyka. Jestem nauczycielem matematyki od 20 lat. Mam dość duże doświadczenie pracy z młodzieżą. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum a także w szkole średniej, również dla dorosłych. Od wielu lat jestem egzaminatorem egzaminów zewnętrznych po szkole podstawowej, wcześniej po gimnazjum oraz egzaminów maturalnych. Jestem więc na bieżąco w dziedzinie podstawy programowej a także wymagań egzaminacyjnych na każdym poziomie edukacji. Obecnie pracuję w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim ( technikum ) oraz Zespole Szkół nr 3 w Nowym Dworze Mazowieckim ( szkoła podstawowa ). Jestem nauczycielem dyplomowanym. Moi uczniowie często uczestniczą w konkursach matematycznych uzyskując wysokie wyniki. Uczniowie chętnie i licznie uczestniczą w prowadzonych przeze mnie zajęciach dodatkowych. W klasach, w których uczę nie mam żadnych problemów wychowawczych, mam bardzo dobry kontakt zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi.
kadra
KAMILA KWIATKOWSKA

Nauczyciel języka polskiego . Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów 8 klasy oraz matury poziom podstawowy i rozszerzony. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od 10 lat pracuję jako nauczyciel języka polskiego w liceum ogólnokształcącym. Jestem doświadczonym egzaminatorem maturalnym CKE. Od kilku lat pracuję w zespole sprawdzającym pisemne egzaminy maturalne. Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. W tym celu uczestniczę w licznych kursach, konferencjach, szkoleniach, warsztatach. Literatura jest moją wielką pasją, dlatego uwielbiam dzielić się nią z młodzieżą. Zawsze jestem ciekawa moich uczniów, a największą radość sprawia mi, gdy młodzi ludzie otwierają się na literaturę i chętnie o niej dyskutują. Jestem miłośniczką teatru i sztuki współczesnej. Do zobaczenia na moich zajęciach.
kadra
RENATA JASTRZĘBSKA

Nauczyciel Historii; Wiedzy o Społeczeństwie; Podstaw Przedsiębiorczości; Instruktor teatralny z 26 letnim doświadczeniem w różnych typach szkół dla młodzieży i dorosłych. Prowadzi kursy przygotowujące do matury rozszerzonej i olimpiad przedmiotowych. Organizuje wycieczki tematyczne w ramach GALILEUSZ JUNIOR. Na stałe pracuje w Zespole Szkół Nr 2 i Liceum Ogólnokształcącym im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Nauczanie jest moją pasją i nieustannym rozwojem własnym. Historia ,sztuka i nauki społeczne pomagają zrozumieć rzeczywistość i tę dewizę pragną przekazać moim słuchaczom .Przedmioty te nie muszą być nudne, jeśli uzupełniane będą praktyczną wiedzą i doświadczaniem jej np. podczas ciekawych wycieczek. Do takiego poznawania historii pragnę Was zachęcić! Taką historię kocham!
kadra
ANNA STYŚ

Nauczyciel matematyki z 24 letnim stażem pracy. Prowadzi kursy ósmoklasisty i maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ukończyłam Wydział Matematyki na Uniwersytecie Łódzkim. Początkowo pracowałam w Szkole Podstawowej, obecnie od 19 lat pracuję z młodzieżą w liceum. Moje obecne miejsce pracy to Liceum im. M. Konopnickiej w Legionowie. Uczę w klasach o profilu rozszerzonym i podstawowym. Od 14 lat jestem Egzaminatorem egzaminu maturalnego z matematyki Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Przygotowałam z sukcesem do matury na obu poziomach setki uczniów.
kadra
ELŻBIETA DOMAŃSKA

Nauczyciel matematyki i fizyki pracuje w zawodzie od 15 lat. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów 8 klasy oraz matury poziom podstawowy i rozszerzony. Ukończyła dzienne studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Fizyki o kierunku nauczycielskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Pracowała w szkole podstawowej i gimnazjum. Posiada aktualną wiedzę w dziedzinie podstawy programowej i wymagań egzaminacyjnych na każdym poziomie edukacji. Obecnie pracuje w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Leoncinie. Jest nauczycielem dyplomowanym. Uczniowie chętnie i licznie uczestniczą w prowadzonych przez nią zajęciach dodatkowych. Stara się aby nauka była nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Wychowankowie zawsze mogą liczyć na jej pomoc. Ma dobry kontakt zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. W chwilach wolnych wykonuje prace rękodzielnicze – zdobienia decoupage, kwiaty z papieru itp.
kadra
ELŻBIETA KLONOWSKA

Doświadczony nauczyciel matematyki, dydaktyk z wieloletnim stażem w XLI LO im J. Lelewela w Warszawie. Prowadzi kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ukończyła studia wyższe magisterskie i podyplomowe dla nauczycieli na Wydziale Matematyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat jest Egzaminatorem Egzaminu Maturalnego z Matematyki Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Jest korektorem merytorycznym i współautorem podręczników, zbiorów zadań dla uczniów szkół średnich i dla nauczycieli w „Wydawnictwie Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro”. Z sukcesami przygotowywała Uczniów do matury na obu poziomach.
kadra
ALEKSANDRA PIWOŃSKA

Certyfikowana Trenerka Polskiej Akademii Nauki, Akredytowana Trenerka M_o_R, Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny , Trenerka Biznesu. Specjalistka w zakresie innowacyjnego zarządzania informacją, kreatywności i kompetencji miękkich. Mam ponad 17-letnie doświadczenie dydaktyczne. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i seniorami. Inspirowanie ludzi do odkrywania własnego potencjału jest moją pasją. W pracy kieruję się myślą Ziglara: „Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał”. Moje mocne strony to: dążenie do współpracy, okazywanie osobistego zaangażowania i duża świadomość relacji społecznych. W wolnych chwilach lubię przyrządzać słodkie desery , rozmyślać na długich spacerach, czytać książki o różnorodnej tematyce.
Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2019-11-22
Szczerze polecam:) Bardzo fajne podejście do ucznia i do rodzica. Efekty już widoczne, a myślałam że to niemożliwe!superOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:
#korepetycje Nowy Dwór Mazowiecki, #kurs maturalny Nowy Dwór Mazowiecki, #sprawdzian w ósmej klasie Nowy Dwór Mazowiecki, #matematyka Nowy Dwór Mazowiecki, #fizyka Nowy Dwór Mazowiecki, #chemia Nowy Dwór Mazowiecki, #biologia Nowy Dwór Mazowiecki, #język angielski Nowy Dwór Mazowiecki, #język polski Nowy Dwór Mazowiecki, #warsztaty naukowe dla dzieci Nowy Dwór Mazowiecki, #kursy Nowy Dwór Mazowiecki
Jabłonna, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek
Zapisz się on-line