Oferta edukacyjna

Nasza kadra

kadra
Katarzyna Bernacik-Siemińska

Nazywam się Katarzyna Bernacik-Siemińska i jestem doktorem nauk chemicznych. Przez ponad 5 lat pracowałam jako nauczyciel akademicki, prowadząc ze Studentami zarówno zajęcia laboratoryjne, jak i konwersatoryjne. Obecnie pracuję w dwóch łódzkich liceach – uczę chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym, prowadzę również zajęcia wyrównawcze dla Uczniów. Jestem osobą bardzo cierpliwą, której zajmowanie się dydaktyką chemii sprawia ogromną radość, dlatego też zawsze na zajęciach zapewniam bardzo miłą atmosferę. Przede wszystkim oferuję przygotowanie do matury rozszerzonej z chemii (przerabianie zadań maturalnych podzielonych na działy tematyczne, co ułatwi systematyzowanie wiedzy oraz zwrócenie uwagi na zagadnienia problemowe). Na bieżąco sprawdzam jakie typy zadań pojawiają się na maturach, dlatego cały czas aktualizuję swoją bazę zadań maturalnych w oparciu o różne matury próbne i właściwe, począwszy od roku 2005 do chwili obecnej. Serdecznie zapraszam do współpracy z Firmą Galileusz i mam nadzieję – do zobaczenia na zajęciach z chemii!
kadra
Paulina Popecka

Jestem absolwentką matematyki na Politechnice Łódzkiej i zawodowo zajmuję się zarządzaniem ryzykiem kredytowym. W trakcie pięciu lat studiów prowadziłam korepetycje z matematyki na różnych poziomach nauczania: dla uczniów szkół podstawowych, średnich ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do matury oraz studentów. W swojej pracy z uczniem stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście i zrozumienie tematu, wychodząc z założenia, że w matematyce wszystko jest trudne, dopóki tego nie zrozumiemy.
kadra
Dominik Borguś

Mam na imię Dominik i na co dzień zajmuję się szeroko pojętą farmacją. W moim centrum zainteresowań leżą nauki medyczne ale także te z pogranicza świata biologii, chemii i fizyki. Jestem aktywnym korepetytorem od sześciu lat. Praca z ludźmi jest dla mnie przyjemnością – stawia nowe wyzwania i trudności, które z powodzeniem pokonuje, dzięki czemu spełniam się jako nauczyciel. Odnajduję w tym pasję, radość i hobby, dlatego nauka ze mną jest bardzo efektywna. Uczniowie, którzy ze mną współpracowali, studiują na najbardziej przyszłościowych kierunkach medycznych w całej Polsce. Zajęcia prowadzę w oparciu o usystematyzowaną wiedzę w sposób klarowny i przejrzysty nawet dla nowicjuszy. Chętnie współpracuję z uczniami zarówno indywidualnie jak i w małych oraz dużych grupach. Prywatnie, jestem entuzjastą mechaniki kwantowej, astronomii, kuchni włoskiej a ponadto “ojcem” amstaffa o imieniu Maksymilian.
kadra
Zuzanna Bartniczak

Pasjonuję się językami nie od dziś, a swoją pierwszą przygodę z wyjaśnianiem zawiłości języka angielskiego miałam w wieku 16 lat. Obecnie mam 21 lat i jestem studentką 2 roku dziennej Filologii Angielskiej oraz 3 roku zaocznej Filologii Japońskiej. Przez te lata zdobyłam cenne doświadczenia, m.in. mając możliwość pracy z osobami z dysleksją czy starszymi ludźmi. Byłam nauczycielem osób, które uważały się za „przeciętnych”, jak i geniuszy językowych. Nawet tak zwane ciężkie przypadki były w stanie polubić język angielski, a nauka sprawiała im radość. Jestem przekonana, że absolutnie każdy może nauczyć się obcego języka, a to jakie efekty osiągnie zależy od podejścia ucznia i sposobu pracy nauczyciela. W każdym przypadku uczestnik prowadzonych przeze mnie zajęć był zadowolony z efektów swojej nauki. Jestem po to, aby wyjaśnić rzeczy niezrozumiałe, jak i nauczyć swobodnie porozumiewać się po angielsku. Wspierać proces uczenia można na wiele sposobów: zarówno przez słuchanie nagrań, czytanie książek czy nawet gry na dopasowanym do ucznia poziomie. Znajdę coś dla każdego! Zapraszam więc na zajęcia, proszę przekonać się samemu.
kadra
Monika Prencel

Nazywam się Monika Prencel – jestem absolwentką geografii UŁ – posiadam przygotowanie pedagogiczne – od 5 lat prowadzę drużynę harcerską Sposób pracy na zajęciach dostosowuje do potrzeb i oczekiwań klientów. Zgodnie ze wspólnie ustalonymi zasadami przygotowuje treści i zadania, które mają pomóc w zrozumieniu trudnych zagadnień. Uwielbiam podróże. Dają mi one niesamowitą radość i wypoczynek, a dzięki świadomości jakie formy terenu mnie otaczają, odkrywanie i zwiedzanie świata jest jeszcze ciekawsze! Serdecznie zapraszam na zajęcia z geografii. Gwarantuję miłą atmosferę i łatwą komunikację.
kadra
Agata Szadowiak

Pracuję w szkole średniej od ponad 20 lat. Jestem nauczycielem i egzaminatorem z matematyki. Podczas swojej pracy wiele razy spotkałam się z osobami, którym nauka sprawiała trudność. Dlatego zainteresowałam się metodami skutecznej i efektywnej nauki. Pokazuje jak się uczyć, aby mieć z tego przyjemność i aby wiedza nie uciekła od razu z głowy. Jestem fanką map myśli, myślenia wizualnego i planowania metodą bullet journal. Lubię się uczyć, wszystkie metody testuję na sobie, dlatego wiem co i kiedy działa najlepiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się: – jak zaplanować przygotowanie do klasówki czy egzaminu, – jak zrobić dobre notatki, – jak szybciej i trwale zapamiętywać informacje, – jak szybko powtarzać materiał, – jak przyspieszyć swoje tempo czytania i zwiększyć poziom zrozumienia czytanego tekstu, zapraszam na swoje warsztaty. Prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. W wolnych chwilach czytam książki, jeżdżę na rowerze lub zdobywam górskie szczyty.
kadra
Rafał Skoneczny

Jestem studentem Kierunku Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz absolwentem XII LO w Łodzi. Korepetycji zacząłem udzielać już na początku studiów i od tamtej pory mam ciągły kontakt z uczniami. Oferuję swoją pomoc w nauce chemii, biologii i języka rosyjskiego. Doświadczeni nauczyciele w szkole średniej przekazali mi ogrom wiedzy, który następnie przekazuję swoim uczniom. W przygotowaniu do matury stawiam na wykonywanie jak największej ilości zadań maturalnych, tak aby uczniowie mogli się z nimi oswoić i potrafili poradzić sobie z nimi bez problemów. Obok przedmiotów ścisłych jestem również pasjonatem języka rosyjskiego, którego zacząłem uczyć się już w 4 klasie szkoły podstawowej, kilka lat później zostałem Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego a teraz bardzo chętnie zaszczepię pasję do nauki tego języka nowym uczniom. Jestem osobą pogodną, więc na zajęciach gwarantuję miłą, bezstresową atmosferę oraz przyjacielskie podejście do ucznia. Staram się tłumaczyć wszystko w prosty, zrozumiały dla każdego sposób, tak aby z zajęć uczniowie wychodzili zadowoleni ze zdobytej wiedzy. Serdecznie zapraszam na zajęcia.
kadra
Michał Skrzypski

Jestem absolwentem studiów magisterskich filologii polskiej oraz nauczycielem języka polskiego w technikum. Zawodowo uwielbiam pracę z młodzieżą. Stawiam na pracę przy użyciu różnorodnych technik aktywizujących młodzież, co pozwala na bliższe zgłębienie tematu i zainteresowanie ucznia omawianymi zagadnieniami. W edukacji polonistycznej rozwijam również kompetencje miękkie u uczniów, tak aby zdobyta wiedza mogła przełożyć się na różne praktyczne umiejętności. Posiadam sześcioletnie doświadczenie jako korepetytor języka polskiego ze szczególnym uwzględnieniem przygotowań do matury i egzaminów kończących szkołę podstawową oraz nauki gry na instrumentach klawiszowych. Moim mottem jest „Wymagaj od siebie, choćby inni od Ciebie nie wymagali”.
kadra
Conchita Derda

renerka Rozwoju Osobistego, Mentorka Rozwoju Zawodowego Dorosłych i Młodzieży oraz Coach Kariery. W działaniach grupowych i indywidualnych pomagam klientom odkryć ich naturalny potencjał, pokazać, w jaki sposób mogą wykorzystywać go w życiu prywatnym i zawodowym. Wspieram klientów w zaplanowaniu ich rozwoju, pokazuję najważniejsze aspekty i daję najlepsze do tego narzędzia. Koniecznie wejdź na www.motywatorka-rozwoju.pl i na www.facebook.pl/MotywatorkaRozwoju – gdzie znajdziesz referencje od moich klientów

Opinie o Galileusz

Galileusz

Galileusz to klasa sama w sobie. Jak zwykle trzyma poziom.polecam z czystym sumieniem5
, 2020-08-23
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Łódź, #kurs maturalny Łódź, #sprawdzian w ósmej klasie Łódź, #matematyka Łódź, #fizyka Łódź, #chemia Łódź, #biologia Łódź, #język angielski Łódź, #język polski Łódź, #warsztaty naukowe dla dzieci Łódź, #kursy Łódź, #korepetycjelodz, #matematykalodz, #chemialodz, #biologialodz


Zapisz się on-line Zapłać on-line