Oferta edukacyjnaKurs maturalny

Promocja na ostatnie wolne miejsca na kursach maturalnych. Grupy maksimum 8-osobowe.

 

zakres podstawowy:

  • język polski
  • język angielski
  • matematyka

zakres rozszerzony:

  • matematyka
  • chemia
  • biologia
  • fizyka
  • geografia

 

REALIZUJEMY CAŁY ZAKRES WYMAGAŃ EGZAMINACYJNYCH MEN.

 

Rezerwacja miejsc: KLIK TUTAJ 

Decyduje kolejność zgłoszeń

 

 

 

 

 

Matura - nie tylko egzamin dojrzałości.

 

Egzamin maturalny jest niezmiernie ważnym sprawdzianem w życiu młodego człowieka marzącego o karierze. Abiturienci dobrych liceów już na starcie przygotowań do niej mają dwa okrążenia przewagi nad uczniami mniej renomowanych szkół. Doświadczona i wymagająca kadra przygotowuje do matury, wychowuje olimpijczyków mających w ręku już przed ukończeniem szkoły indeksu dowolnej, wybranej uczelni. Ale miejsc w najlepszych liceach jest bardzo mało. Kto z uczniów szkół o średnim poziomie marzy o dyplomie medyka, adwokata lub informatyka, dającym przepustkę do dostatniego życia, ma sporo do nadrobienia przez ostatni rok lub dwa przed maturą. Solidne przygotowanie do niej to etap nieodzowny. Aby zwiększyć swoje szanse na wysoki wynik, uczniowie i ich rodzice szukają efektywnej pomocy w nauce.

 

Jak pokazują doświadczenia ostatnich lat, zdanie egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym nie jest wbrew pozorom łatwe. Często uczniowie słabszych szkół ledwo zdają sobie sprawę z braków własnej wiedzy i zbyt optymistycznie oceniają swoje szanse, lekceważąc przygotowania, co może dać opłakane skutki.

 

Wyjątkowa oferta edukacyjna

 

Mając to na uwadze, przygotowaliśmy kadrę instruktorską na najwyższym poziomie. Nie ma ryzyka, że traficie na źle przygotowanego nauczyciela. Wszyscy nasi współpracownicy są młodzi, entuzjastyczni, bez oznak wypalenia zawodowego. Mają ambicję przekazać jak najlepiej posiadaną wiedzę i są zaangażowani emocjonalnie w proces przygotowania uczniów. Każdy uczestnik zajęć otrzyma indywidualne wsparcie, a obecność rówieśników w grupie da mu dodatkową motywację do pracy.

 

Aby zajęcia były jak najbardziej efektywne, liczebność grup jest ograniczona do 8 osób. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy. Rodzice mogą liczyć na bieżącą informację o postępach swoich dzieci.

 

Wzmocnienie efektu dydaktycznego

 

Warto też rozważyć jako uzupełnienie wiedzy szkolnej, udział w komplementarnych kursach rozwijających zdolności intelektualne - szybkiego czytania ze zrozumieniem, efektywnego sporządzania notatek, ćwiczenia technik pamięciowych ułatwiających naukę oraz skutecznego planowania i wyznaczania celów. Udział w takim 8-tygodniowym kursie da uczestnikom ogromną przewagę nad rówieśnikami, którzy nie posiedli tych umiejętności. Dodatkowo umocni ich w przekonaniu, że wszystko jest możliwe, kiedy wykorzystuje się pełną moc własnego umysłu.

 

Organizacja zajęć

 

Zajęcia solidnie przygotowujące do matury - zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej - odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 120 minut. Równolegle uruchamiamy kurs intensywny (120 minut raz w tygodniu), który pozwoli uczestnikom ocenić swoje zaległości w opanowaniu materiału szkolnego i przygotować się do zaliczenia egzaminu.

Uczniowie otrzymują bezpłatnie do domu materiały do samodzielnych ćwiczeń w zakresie prezentowanego materiału. Instruktorzy na bieżąco monitorują postępy uczniów i kładą nacisk na opanowanie niezbędnych umiejętności. Na koniec kursów odbywają się wewnętrzne egzaminy próbne, aby uczestnicy zajęć potrafili oswoić i opanować stres egzaminacyjny.

 

Dla uczniów klas przedmaturalnych są przeznaczone osobne cykle zajęć.

 

Czas decyzji

 

To wielka szansa, aby uzyskać najwyższy wynik z egzaminu decydującego o przyszłym życiu. Szkoda pozwolić przejść jej koło nosa. Nie zwlekajmy z decyzją - liczba miejsc jest ograniczona. Żadna inwestycja nie przynosi takiego zwrotu, jak edukacja.

 

 

Zapisy TUTAJ   lub:

 

Opinie o Galileusz

Galileusz

Galileusz to klasa sama w sobie. Jak zwykle trzyma poziom.polecam z czystym sumieniem5
, 2020-08-23
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Łódź, #kurs maturalny Łódź, #sprawdzian w ósmej klasie Łódź, #matematyka Łódź, #fizyka Łódź, #chemia Łódź, #biologia Łódź, #język angielski Łódź, #język polski Łódź, #warsztaty naukowe dla dzieci Łódź, #kursy Łódź, #korepetycjelodz, #matematykalodz, #chemialodz, #biologialodz


Zapisz się on-line Zapłać on-line