Oferta edukacyjnaAktualności

Kursy i szkolenia z biologii

dodano: 29/10/2021 o 02:10
Kursy i szkolenia z biologii

Zapraszamy na kursy dla uczniów, studentów: kierunków medycznych, pielęgniarstwa, dietetyki, kosmetologii, biologii, biotechnologii, weterynarii oraz osób pracujących.
Słuchacze otrzymują certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia i podniesienia kwalifikacji.

1) Kurs: Podstawy mikrobiologii

Czas trwania kursu: 7 x 2 godz.

Kurs obejmuje zagadnienia z mikrobiologii ogólnej, lekarskiej, przemysłowej oraz z immunologii. Wymogiem zaliczenia kursu jest 90% frekwencja. Każdy uczestnik kursu otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

2) Kurs: Podstawy immunologii

Czas trwania kursu: 2 godz.

Kurs obejmuje zagadnienia z immunologii i mikrobiologii lekarskiej. Każdy uczestnik kursu otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

3) Kurs: Podstawy fizjologii i anatomii człowieka

Czas trwania kursu: 13 x 2 godz.

Kurs obejmuje zagadnienia z fizjologii i anatomii człowieka. Wymogiem zaliczenia kursu jest 90% frekwencja. Każdy uczestnik kursu otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

4) Kurs: Mikrobiologiczne zagrożenia związane ze spożyciem surowego mleka

Czas trwania kursu: 1 godz.

Przykładowy opis kursu: Kurs obejmuje zagadnienia z mikrobiologii lekarskiej (medycznej) oraz weterynaryjnej. Każdy uczestnik kursu otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

5) Kurs pisania prac dyplomowych

Czas trwania kursu: 1 godz.

Kurs pisania prac dyplomowych skierowany dla seminarzystów kierunków ścisłych i medycznych studiów I i II stopnia. Nauka wyszukiwania materiałów źródłowych, prawidłowego opracowania i opisu wyników. Najczęstsze błędy popełniane przy pisaniu prac dyplomowych. Każdy uczestnik kursu otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.Ruszają zapisy!

dodano: 16/08/2021 o 21:05
Ruszają zapisy!

Wakacje jeszcze trwają, ale my już jesteśmy w pełni gotowi do kolejnego roku szkolnego. Zapraszamy do zapisów online: https://www.galileusz.com.pl/lodz/zapisy.html, lub telefonicznie: 888 340 886

Oferujemy zajęcia dla:

dla 7 i 8 klasistów

tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów

programowania w Scratch

oraz na korepetycje indywidualne

Gwarantujemy kameralne grupy, materiały dydaktyczne, miłą atmosferę, zawsze wspierającą kadrę.

Nasze programy przygotowane są zgodnie z najnowszymi wytycznymi MEN.Pomożemy Ci poprawić maturę

dodano: 07/07/2021 o 21:15
Pomożemy Ci poprawić maturę
To był trudny rok. Tegoroczni maturzyści musieli wykazać się umiejętnością pracy samodzielnej, borykali się z różnymi innymi niedogodnościami związanymi z nauką zdalną i izolacją. Pomimo starań nie wszystkim powiodło się na egzaminie maturalnym.
Jeśli jesteś jedną z tych osób, nie załamuj się. Czasami tak się zdarza, że nie wszystko układa się po naszej myśli. Rozumiemy to i jesteśmy dla Ciebie, by Ci pomóc.
Nie rezygnuj z osiągnięcia celu, przyjdź do nas!
Pokażemy Ci na co zwrócić uwagę podczas egzaminu, wytłumaczymy, wesprzemy. Jeszcze tylko trochę wysiłku i będzie można uznać ten rozdział za zamknięty.
A później świat jest Twój!
 
Kursy trwają od 27 do 36 godzin, w zależności od wyboru i potrzeb kursantów.
Grupy maksymalnie 6-osobowe.
Najlepsi nauczyciele z sukcesami i pasją!

Zadzwoń do nas: 888 340 886, lub zarejestruj się przez formularz.

 Kursy wyrównawcze przed ostatnim rokiem nauki

dodano: 18/05/2021 o 18:14
Kursy wyrównawcze przed ostatnim rokiem nauki

Przyszłoroczni maturzyści nie mieli łatwego zadania, aby opanować wiedzę na poziomie wystarczającym do płynnego wejścia w ostatni rok nauki do egzaminu. Większość z nich spędziła w szkole niewiele ponad jeden semestr. Nie były to wymarzone warunki do nauki.
Nawet po powrocie do szkolnych ławek może okazać się, że nauczyciele nie mogą poświęcić się wyłącznie nadrabianiu zaległości programowych. A zaległości lubią się nawarstwiać i powodować problemy w opanowaniu nowego materiału, zatem najlepiej z nimi nie zwlekać.

Proponujemy – jeszcze przed wakacjami – specjalne kursy, mające na celu usystematyzowanie wiedzy zgodnie z podstawą programową i przygotowanie do ostatniego roku nauki przed egzaminem końcowym.  Szczególnie mogą być pomocne uczniom, którzy zmieniają klasę (profil, rozszerzenie) bądź szkołę.

Położymy specjalny nacisk na powtórzenie działów, które sprawiały największe problemy w czasie nauki zdalnej, wykłady uzupełnimy doświadczeniami z chemii, biologii i fizyki. Zapewniamy przyjazną atmosferę i komfortowe warunki.

Druga tura kursów odbędzie się w lipcu i sierpniu. Zapisy przyjmujemy już teraz.
Zapraszamy. Dla osób zapisujących się razem (np. z jednej klasy) specjalne rabaty.
Szczegóły w naszym cenniku.Opinie o Galileusz

Galileusz

Galileusz to klasa sama w sobie. Jak zwykle trzyma poziom.polecam z czystym sumieniem5
, 2020-08-23
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Łódź, #kurs maturalny Łódź, #sprawdzian w ósmej klasie Łódź, #matematyka Łódź, #fizyka Łódź, #chemia Łódź, #biologia Łódź, #język angielski Łódź, #język polski Łódź, #warsztaty naukowe dla dzieci Łódź, #kursy Łódź, #korepetycjelodz, #matematykalodz, #chemialodz, #biologialodz

Nagrody

Nagrody
Nagrody


Zapisz się on-line Zapłać on-line