Oferta edukacyjnaKursy wyrównawcze przed ostatnim rokiem nauki

dodano: 18/05/2021 o 18:14
Kursy wyrównawcze przed ostatnim rokiem nauki

Przyszłoroczni maturzyści nie mieli łatwego zadania, aby opanować wiedzę na poziomie wystarczającym do płynnego wejścia w ostatni rok nauki do egzaminu. Większość z nich spędziła w szkole niewiele ponad jeden semestr. Nie były to wymarzone warunki do nauki.
Nawet po powrocie do szkolnych ławek może okazać się, że nauczyciele nie mogą poświęcić się wyłącznie nadrabianiu zaległości programowych. A zaległości lubią się nawarstwiać i powodować problemy w opanowaniu nowego materiału, zatem najlepiej z nimi nie zwlekać.

Proponujemy – jeszcze przed wakacjami – specjalne kursy, mające na celu usystematyzowanie wiedzy zgodnie z podstawą programową i przygotowanie do ostatniego roku nauki przed egzaminem końcowym.  Szczególnie mogą być pomocne uczniom, którzy zmieniają klasę (profil, rozszerzenie) bądź szkołę.

Położymy specjalny nacisk na powtórzenie działów, które sprawiały największe problemy w czasie nauki zdalnej, wykłady uzupełnimy doświadczeniami z chemii, biologii i fizyki. Zapewniamy przyjazną atmosferę i komfortowe warunki.

Druga tura kursów odbędzie się w lipcu i sierpniu. Zapisy przyjmujemy już teraz.
Zapraszamy. Dla osób zapisujących się razem (np. z jednej klasy) specjalne rabaty.
Szczegóły w naszym cenniku.


Opinie o Galileusz

Galileusz

Galileusz to klasa sama w sobie. Jak zwykle trzyma poziom.polecam z czystym sumieniem5
, 2020-08-23
Dodaj opinię

Tagi

#korepetycje Łódź, #kurs maturalny Łódź, #sprawdzian w ósmej klasie Łódź, #matematyka Łódź, #fizyka Łódź, #chemia Łódź, #biologia Łódź, #język angielski Łódź, #język polski Łódź, #warsztaty naukowe dla dzieci Łódź, #kursy Łódź, #korepetycjelodz, #matematykalodz, #chemialodz, #biologialodz


Zapisz się on-line Zapłać on-line