Aktualności
Aktualności


Testy próbne 8 klasa/gimnazjum - matematyka

dodano: 26/11/2018 o 21:28

Pierwsze testy 8 klas już za nami. Każdy może poćwiczyć na naszych zajęciach, żeby zdobyć umiejętności pozwalające na osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Poniżej zamieszczamy linki do testu 8 klasisty - spróbujcie go rozwiązać. Żeby Wam ułatwić załączamy odpowiedzi. Zapiszcie się na nasze zajęcia a każdy test będzie do rozwiązania. Powodzenia.

 

arkusz egzamin osmoklasisty matematyka

odpowiedzi egzamin osmoklasisty matematykaMaturzysto - testów nigdy zbyt wiele - matematyka.

dodano: 26/11/2018 o 21:09

Ruszają próbne egzaminy maturalne. Dla wszystkich chętnych zamieszczamy przykłady testów do samodzielnego poćwiczenia matematyki. Żeby było Wam łatwiej załączamy odpowiedzi. Matematyka to królowa nauk ale każdej królowej potrzebny król (uczeń). 

Maturzysto zapisz się na nasze zajęcia a rozpoczniesz trening umiejętności rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, oswoisz się ze sposobem ich rozwiązywania, nadrobisz braki. Nasi uczniowie uzyskują o około 30% lepsze wyniki egzaminacyjne niż rówieśnicy wg danych z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Czekamy na Ciebie.

matematyka PP arkusz 2017 (1)

matematyka PP odp 2017Galileusz w Kutnie wystartował. Zapraszamy kolejnych chętnych !!!

dodano: 15/09/2018 o 18:00

12 listopada wystartował Galileusz w Kutnie. Pierwsi uczestnicy zaczęli rozwijać swoje umiejętności. Specjalnie przygotowane materiały spowodują, że Ci uczestnicy zdobędą przewagę nad swoimi kolegami w wyborze przyszłej szkoły. Możesz jeszcze dołączyć do nas i rozpocząć kilkumiesięczny kurs za pomoca którego to Ty zdecydujesz do której szkoły pójdziesz zamiast czekać na szkołę, która będzie miała wolne miesjca. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń lub napisz a odpowiemy na Twoje pytania.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów on-line, tel. 691 433 114, e-mail : kutno@galileusz.com.pl

 Galileusz - Korepetycje, kursy maturalne, kurs ósmoklasisty, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka, j.polski , j.angielski , warsztaty naukowe dla dzieci.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-11-18
Zaczęło się dobrze, sensowne zajęcia.Polecam zajęciaOcena: 5
Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line