Praca
Galileusz - praca

Poszukujemy obecnie osoby, która mogłaby poprowadzić kurs maturalny na poziomie rozszerzonym z języka angielskiego. 

CV proszę przesyłać na adres e-mail: krosno@galileusz.com.pl

Informacje: tel. 609 636 944

 

Administratorem Danych Osobowych jest  firma Usługi Edukacyjne Małgorzata Filipiak z siedzibą w Krośnie ul. Tysiąclecia 14/25c

 
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
 
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.
 
Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
 
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
 
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Firmę Usługi Edukacyjne Małgorzata Filipiak z siedzibą w Krośnie, ul. Tysiąclecia 14/25c na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
 
Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Firmę Usługi Edukacyjne Małgorzata Filipiak z siedzibą w Krośnie ul. Tysiąclecia 14/25c na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.
 

Nie mamy jeszcze żadnej opinii. Oceń nas :)

Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line Zapłać za zajęcia