Galileusz Junior - Zajęcia doświadczalne
Junior - zajęcia doświadczalne


Zajęcia doświadczalne w ramach Galileusz Junior to sposób na zaciekawienie światem przyrody u najmłodszych. Seria spotkań w niewielkich grupach (do 5 osób)pozwoli rozbudzić chęć poznania tego co nas otacza i odpowie na serię pytań "Dlaczego?". To także wstęp do przedmiotów ścisłych, które sprawiają uczniom gimnazjów i szkół średnich niemało trudności. 

  •  Celem urozmaicenia zajęć, doświadczenia z fizyki, chemii i biologii są przeplatane. Na każdym spotkaniu uczeń znajdzie coś dla siebie.
  •  Nasi Goście otrzymują fartuchy, okulary i rękawiczki, oraz inny niezbędny sprzęt potrzebny do zachowania bezpieczeństwa podczas eksperymentów.
  •  Spotkania mają charakter zabawy. Od uczniów nie wymaga się jakiejkolwiek wiedzy, jak również wiedza nabyta podczas zajęć nie jest sprawdzana.
  •  Zalecany przedział wiekowy to 6-12lat
  •  Tygodniowo odbywa się jedno 2-godzinne spotkanie.
  •  Galileusz Junior startuje na przełomie października i listopada - więcej informacji wkrótce.

 

Oferta w przygotowaniu. Szczegóły mogą ulec zmianie. Więcej informacj pod nr 661 727 679 lub e-mail: bialoleka@galileusz.com.pl

 

 

 

Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2018-01-17
"Wiem, że wreszcie mam poukładaną wiedzę z matmy" - powiedział mój syn po kursie w Galileuszu. Na kursie miła atmosfera, przystępna cena. Polecam Kursy warte polecenia.Ocena: 5
Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-12-19
miałem lekcje z fizyki, cierpliwie i dokładnie wytłumaczona optyka w liceum.piątka!Ocena: 5
Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line