Poniedziałek

 

 Poniedziałek

       Sala A

 

     Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00 Kurs mat. - Biologia gr 1      
15:00-16:00 Kurs mat. - Biologia gr 1    Kurs Gimnazjalny - cz. humanistyczna  
16:00-17:00      Kurs Gimnazjalny - cz. humanistyczna  
17:00-18:00        
18:30-19:30 Kurs mat. - Matematyka podstawa gr 2      
19:30-20:30 Kurs mat. - Matematyka podstawa gr 2      
20:00-21:00        

 

Wtorek

 

 wtorek

        Sala A

 

       Sala B 

9:00-10:00      
10:00-11:00      
11:00-12:00      
12:00-13:00      
13:00-14:00      
14:00-15:00      Kurs mat. - Chemia
15:00-16:00      Kurs mat. - Chemia
16:00-17:00 Matematyka - indywidualny    
17:00-18:00 Matematyka - indywidualny    
18:10-19:10     Kurs mat. - Informatyka indywid.
19:10-20:10     Kurs mat. - Informatyka indywid.
20:10-21:10      

 

Środa

 

 środa

      Sala A

 

     Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00  Kurs mat. - Biologia      
15:00-16:00  Kurs mat. - Biologia      
16:00-17:00     Kurs gimnzjalny - cz. przyrodnicza  
17:00-18:00     Kurs gimnzjalny - cz. przyrodnicza  
18:00-19:00 Chemia - indywidualne      
19:00-20:00 Chemia - indywidualne      
20:00-21:00        

 

Czwartek

 

 czwartek

      Sala A

 

    Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00 matematyka - gimnazjum      
16:00-17:00 matematyka - gimnazjum   Junior  
17:00-18:00 Informatyka - indywidualny   Junior  
18:00-19:00 Informatyka - indywidualny      
19:00-20:00        
20:00-21:00        

 

Piątek

 

 piątek

Sala A

 

Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00  egz. medycyna - gr 6.      
16:00-17:00  egz. medycyna - gr 6.      
17:00-18:00  wos / historia - indywid.    Fizyka - indywid.  
18:00-19:00  wos / historia - indywid.    Fizyka - indywid.  
19:00-20:00        
20:00-21:00        

 

Sobota

 

 sobota

Sala A

 

Sala B

 
9:30-10:30  Matematyka - junior indywidualny   Galileusz Junior  
10:30-11:30  Matematyka - junior indywidualny   Galileusz Junior  
11:30-12:30  Kurs gimnazjalny - matematyka   Informatyka - junior  
12:30-13:30  Kurs gimnazjalny - matematyka   Informatyka - junior  
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00        
16:00-17:00        
17:00-18:00        
18:00-19:00        
19:00-20:00        
         
         
         

 

Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturlane, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2017-05-20
Dzięki Pani Dorocie syn stał się fanem matematyki . Teraz się śmieje, że kiedyś miał problem z tym przedmiotem.Polecam zajęcia dla dzieci z matematykiOcena: 5
Galileusz - niezwykłe korepetycje, kursy maturlane, gimnazjalne.

Autor opinii: , data przesłania: 2016-10-26
Syn chodzi na korepetycje z chemii jest bardzo zadowolony nawet polubił ten przedmiot ;-) jeśli syn zadowolony to tata tez!!Ocena: 5
Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line