Poniedziałek

 

 Poniedziałek

       Sala A

 

     Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00     Biologia - indywidualne   
15:00-16:00        
16:00-17:00 Biologia - kurs maturalny       
17:00-18:00 Biologia - kurs maturalny    Matematyka - indywidualne   
18:00-19:00 Matematyka  - kurs maturalny -podst.   Matematyka - indywidualne   
19:00-20:00  Matematyka -kurs maturalny -podst..      
20:00-21:00        

 Plan zajęć może ulec zmianom do 30 września.

Wtorek

     Wtorek         

       Sala A

 

     Sala B

 
  9:00-10:00         
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00        
16:00-17:00 J. polski-kurs maturalny podst.    Matematyka -indywidualne   
17:00-18:00 J.polski - kurs maturalny podst.    Matematyka -indywidualne   
18:30-19:00 Geografia - kurs maturalny    J. polski  -indywidualne  
19:00-20:00 Geografia -kurs maturalny     J. polski -indywidualne  
20:00-21:00        

 Plan zajęć może ulec zmianom do 30 września.

Środa

 Środa

       Sala A

 

     Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00        
16:00-17:00 Kurs gimnazjalny-matematyka    Chemia - indywidualne   
17:00-18:00 Kurs gimnazjalny -matematyka    Matematyka -indywidualne   
18:00-19:00 Kurs maturalny -chemia    Matematyka - indywidualne   
19:00-20:00 Kurs maturalny - chemia       
20:00-21:00        

 Plan zajęć może ulec zmianom do 30 września.

Czwartek

 Czwartek

       Sala A

 

     Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00        
16:00-17:00 Kurs maturalny - fizyka grupa I    Chemia - indywidualne   
17:00-18:00 Kurs maturalny - fizyka grupa I    Chemia - indywidualne   
18:30-19:00 Kurs maturalny - fizyka grupa II    Matematyka - indywidualne   
19:00-20:00 Kurs maturalny - fizyka grupa II    Matematyka - indywidualne   
20:00-21:00        

 Plan zajęć może ulec zmianom do 30 września.

Piątek

 Piątek

       Sala A

 

     Sala B

 
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00        
16:00-17:00 Kurs maturalny - j. angielski    J. rosyjski - indywidualne   
17:00-18:00 Kurs maturalny - j. angielski    J. ukraiński - indywidualne   
18:30-19:00 Kurs maturalny - j. niemiecki    Matematyka - indywidualne   
19:00-20:00 Kurs maturalny - j. niemiecki    Matematyka - indywidualne   
20:00-21:00        

Plan zajęć może ulec zmianom do 30 września. 

Sobota

Sobota

       Sala A

 

     Sala B

 
9:00-10:00 Kurs maturalny - matematyka rozsz.    Matematyka indywidualne   
10:00-11:00 Kurs maturalny - matematyka rozsz.    Matematyka indywidualne   
11:00-12:00  Galileusz Junior - zajęcia doświadczalne   Język niemiecki dla dzieci   
12:00-13:00 Język angielski dla dzieci       
13:00-14:00        
14:00-15:00        
15:00-16:00        
16:00-17:00        
17:00-18:00        
18:30-19:00        
19:00-20:00        
20:00-21:00        

 

Plan zajęć może ulec zmianom do 30 września.

Nie mamy jeszcze żadnej opinii. Oceń nas :)

Dodaj opinię
TAGI:

Zapisz się on-line